Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen (pàr mpre fellèpő...

Hirtelen (pàr mpre fellèpő féloldali homàlyos látás) előfordult már valakivel?

Figyelt kérdés
Pénteken törtènt a nagy kànikulàban, a semmiből sétáltam az utcán, és a jobb szememre néhány másodpercig homályosan láttam, kb csak foszlànyokat. Nem ment bele semmi. Pislogtam párat, és spontán elmúlt. Nagyon ijesztő volt. Holnap elmegyek szemészetre, de addig is jól esne valami megnyugtatás. Hátha mással is törtènt már ilyen.
2023. jún. 25. 22:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam van egy kisbabám elég sokat ejszakazok és szoptatok. Remelem “csak” ezzel van összefüggésben.
2023. jún. 25. 22:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevés folyadék fáradtság is benne lehet.
2023. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Remèlem hogy csak ennyi. Két hete csinaltattam más okból verkepet és nem lett csillagom tökéletes lett. Bizakodom, annyi ijesztő dolgot ír az internet erről (is)
2023. jún. 25. 22:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyesmi. Meleg, folyadékhiány, elfelejtesz enni, levegőt venni, gyengeség, ájulás közeli állapot...
2023. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Futásnál nekem is szokott homályosodni a látásom, mikor nagyon ki vagyok. (1.válaszoló)
2023. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbbiekhez hozza teve vérnyomás probléma is lehet. Ha legközelebb is fent áll akkor orvos. Igyál sok folyadékot, igyekezz pihenni ( tudom, nehéz ) , tarts otthon vérnyomás mérőt , ez sokat segít. + vércukor merő is jöhet. Így legalább meg tudod állapítani .
2023. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pont pénteken volt az az erős melegfront egyébként, ez is közrejátszhatott.
2023. jún. 25. 22:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pénteken volt, de ma reggel is volt egy "enyhébb" rosszullétem.
2023. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vizet kell inni és oxigént az agynak! A vitaminjaimat is beszedtem. Sokkal jobb!
2023. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Igen. Fáradságtól, vitaminhiánytól lesz.
2023. jún. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!