Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hozzáértő megnézné az EKG...

Whatshername kérdése:

Hozzáértő megnézné az EKG eredményem?

Figyelt kérdés

Csak 2 hét múlva jutok el orvoshoz.

Régen volt szívritmuszavarom, azzal nem lett kezdve semmi, most is néha érzek plusz ütést, szívdobogásérzést, leggyakrabban pihenő helyzetben.

33 vagyok, terhes, normál BMI.

Köszönöm.


[link]



2023. júl. 6. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a Webbetegen a kardiológustól 790 Ft-ért jobban megérte volna megkérdezni,lehet fotót is csatolni a kérdéshez,és mégcsak a képfeltöltésekre sem kell regisztrálni,itt nemigazán van szerintem orvos válaszoló,vagy ha annak is mondja magát nem feltétlen adnék rá egy ilyen volumenű kérdésben.Mindenesetre vigasztaljon a tudat,hogy az orvos aki csinált,ha komolynak ítélte volna meg,írt volna gyógyszert vagy bent tartott volna.
2023. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hányadik harmadban jársz? Első terhesség?

Semmi különös nincs ezen a leleten. Nekem első trimeszterben voltak szívritmuszavarok de utána lényegesen enyhültek. Alapjaiban is szívritmuszavaros vagyok 35 éve de sose kezdtek vele a dokik semmit.

Nyugi, nézesd majd meg orvossal a leletet. Aki készítette úgy ítélte meg hogy nem sürgős erről orvost tájékoztatni.

2023. júl. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Épp most lépek majd át a 2. trimeszterbe.

Most tényleg mintha enyhülnének a panaszok, bár most is alig bírok feljönni a lépcsőn két emeletet, pedig korábban is és most is edzek.

2023. júl. 7. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy normál szinuszritmus, semmi különös nincs rajta.
2023. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!