Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Extrém alacsony vérnyomás??

Extrém alacsony vérnyomás??

Figyelt kérdés
Szivbedobanas szív szurkálás miatt voltam kB 1honapja kardiologián. Némi szivritmus zavart illetve túlzott szivmiűkodest diagnosztizált. Írt bisporol tablettát napi egy szem reggel. Ha beveszem a gyógyszert ha nem észrevettem hogy nagyon alacsony a vérnyomásom. Szédülök rosszul érzem magam. Megmérem ilyenkor extrém alacsonyokat mér ilyen 100/40 90/33. A pulzus 89-120kozott indagozik. Ha hirtelen le ülök fel állok lefekszem akkor erős szív bedobbanásokat érzek. Lehet rossz a vérnyomás mérő? Vagy tényleg lehet ilyen alacsony?
2023. júl. 11. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Lehet felezni kéne a gyógyszert


Ugyanez volt a bajom, nekem a pulzust vitte le alacsonyra


Másik gyógyszert nem, de kisebb adagban kellett szedni, ami amúgy jó hír

2023. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
Felezve vedd be, én is úgy szedem. Pár órás különbséggel veszem be a másik felét, de lehet neked az is elég ha még több idő telik el közte, vagy tényleg elég lenne egy nap csak egy fél összesen. Ezt ki kell tapasztalni.
2023. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!