Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ízületi porckopásom van,...

Ízületi porckopásom van, gyulladással, folyadék a térdben, ezért merev, nehezen mozgok. 20 éve is volt, de egy injekció évekig segített. Most amíg orvoshoz eljutok, birogathatom, hogy enyhítse a duzzanatot??

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Bajt nem csinál a borogatás tehát egész nyugodtan. Hogy segit e azt nem tudom
2023. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mitől termelődik a folyadék a térdben?

Tudja valaki?

... Mert fájni nem fáj, csak

feszít, így nem bírok lépni..

2023. júl. 14. 15:18
 3/4 A kérdező kommentje:
20 éve tükrözték, de semmit se tudtam meg, csak hogy porckopásom van. Egy maszek injekció évekig segített..
2023. júl. 14. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyulladás savójára szavazok, az lehet a folyadékgyülem oka. ekem is van térd porckopásom, ha 5 km-t sétálok, fájni kezd a térdízületem. Ezért nem sétálok annyit. Béres porcerősítőből egyetlen tabletta jótékony hatását is megéreztem, csak a gyomorkárosító hatása miatt, meg hogy a kopás nem okoz tünetet kis mozgásmennyiségnél, nem szedem.

Weben rákeresnék, milyen diétával lehet egyensúlyban tartani. Húgysavcsökkentő hatás kell. Pl. a vízhajtók, az olívaolaj, az Aszpirin gyógyszernek tűnnek, de növelik a húgysavszintet és elég egy ízületi megfázás, már ki is váltak a húgysav tűkristályai és megvan az ízületi gyulladás a fájdalommal... Kurkuma, húgysavcsökkentő Milurit tabletta segít.

A weben igen sok tudás van a témában.

2023. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!