Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrspray függőség miatt...

Orrspray függőség miatt középfül gyulladás?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 éve vagyok orrspray függő, többször próbáltam már leállni vele, de mindig félbehagytam. Egy hete kaptam középfül gyulladást, orvos adott antibiotikumot. Most, egy héttel később, a gyulladás megszűnt, viszont az orvos szerint folyadék gyülemlett fel a középfülemben, ezért van bedugulva a fülem (hozzáteszem Angliában élek, itteni orvos mondta ezt)...szerinte, ha leszokok az orrsprayről, akkor a gyakori orrdugulásom is megszűnik és ki tud ürülni a folyadék. Viszont magyar honlapokon, fórumokon olvastam erről idegességemben és ott azt írják, hogy 99%ban orrmandula okozza az ilyet és ki kell venni.


Vélemények? Megszűnhet a probléma szimplán az orrspraytől való leszokással?


22F



2017. márc. 3. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom sokan azt hiszik ,hogy orrspray függőség nem létezik ! Igen is van ! Maximum 2 hetet kellene kibírnod spray nélkül , igenis okozhat másfajta gyulladásokat szem , fül, arcüreg. Két hét után rájössz , hogy semmi szükséged a sprayre . Kitartás!
2017. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!