Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki szed itt folyamatosan...

Valaki szed itt folyamatosan medrolt hosszú ideje? (évek)

Figyelt kérdés
Mennyit, mire és mik a mellékhatásai nálad?
2023. júl. 13. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem szabad sokáig szedni, rendszeresen tönkreteszi a gyomrot
2023. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés, pontosabban nem teljesen ez.

Nekem jelenleg nincs más opció, és kíváncsi vagyok, hogy másoknál hogy alakult és mekkora adaggal.

2023. júl. 13. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja boxs még válogatsz is

Azt hiszed itt orvosok Fognak neked konkrétan valaszolni?

Na szia

Szedjed csak akkor

2023. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kérdésből világosan látszik, hogy nem orvosoktól kérdezek, hanem medrolt szedő betegektől.

Lehet itt játszani a sértődötted, de jelen helyzetemben most ez nem fog érdekelni.

2023. júl. 13. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
MS? Leukemia? Borbetegseg?
2023. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vastagbél gyulladás
2023. aug. 1. 09:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyire lettel kivizsgalva mar eddig? Sok vizsgalatod volt? Kb. 4 vagy tobb?
2023. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted?

4,5 éve rendszeresen lát orvos.

2023. aug. 1. 10:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat eloszor ugy ertettem, hogy volt-e gockutatas.


De most mar felmerult bennem, hogy azt irod 4,5 eve latsz orvost, egyes szamban, akkor 1 orvos kezel mar regota.


Minimum 2 - 3 orvos velemenye szukseges.


"Nekem jelenleg nincs más opció, és kíváncsi vagyok, hogy másoknál hogy alakult"


kommented alapjan azt szurom le, hogy nem vagy annyira megelegedve az eredmennyel vagy mellekhatassal, esetleg nem akarod szedni. Vagy valamiert nem tetszik. Ezert keresel mas opciot ahogy irtad, hogy masoknal hogy alakult hatha van jobb.


Nekem ez egy eros gyanum. Ha meg nincs igazam akkor is igazam van a masik tekintetben, hogy lehet, hogy jobb lenne neked egy masik gyogyszer ami hatekonyabb, lehet hogy kesobb mas problemat is fog okozni (sot biztos). Ezert kene tobb orvos velemenye, tobb teruletrol ha lehet, es azonos teruletrol is, illetve tobbfele gyogyszert kiprobalni, ha nem probaltal meg, de 4,5 ev alatt szerintem tul sokat nem probaltatok. De persze ez mind feltetles, tedd ahova akarod meg ahova tartozik, de ezek segitenenek ha esetleg fals allitasaim vannak barhol es azt lehetne potolni.

2023. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!