Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van mindig ez?

Miért van mindig ez?

Figyelt kérdés
Már évek óta tapasztalom, hogy mikor nem otthon alszom akkor esténként nagyon stresszelek amibe pl beletartoznak azok, hogy nem tudok aludni, görcsbe van egész éjszaka a gyomrom, rettentően fázok még akkor is ha nagyon fel vagyok öltöve és nincs is hideg, ha elalszom fél óránként felkelek, esetleg néha még hányingerem is van. És ez helytől független szóval ha nagyon közeli barátaimnál alszok akkor is ez van de ha pl nyaralok akkor is. És ezt minden nem otthoni alvásnál tapasztalom, eleinte azt hittem, hogy elrontottam a gyomrom de utána volt, hogy alig ettem akkor is ez volt szóval tényleg nem tudom miért lehet ez.

2023. júl. 13. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorongás. Nem érzed magad biztonságban, nem a megszokott helyeden vagy..
2023. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, szorongas.

Ma egy hepi otveneves vagyok, aki 19 eve antidepresszanst szed. Nem allitom, hogy neked is kell, felre ne ertsd. De igy kezdtem. 14 evesen baratoknal alvas zero alvas, felfujodas, reggel hasmenes.

Kesobb panikbetegseg, egyebek. Gyogyszer ota barmit, barhol, mas orszagokban is.

2023. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!