Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van ? Mièrt vagyok...

Mi bajom van ? Mièrt vagyok mindig lassú ès fáradt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok munkahelyem volt már de mindegyikről kirugtak mert lassú vagyok ès figyelmetlen . Meg a másik hogy mindig nagyon fáradt vagyok ,volt hogy úgy mentem dolgozni hogy sírtam annyira fáradtnak èreztem magam . A 12 órázást kb 4 napig bírtam ès ilyenkor ha fáradt vagyok egyszerűen nem tudok pörögni meg oda figyelni ès nagyon hisztis vagyok . Volt hogy a munkahelyemen a wc be aludtam ès nem èrdekelt semmi . Csak 8 osztályom van mert a suliban sem bírtam soha sem oda figyelni . Az èrettsègit 4 szer próbáltam megcsinálni de nem ment megbuktam. Voltam már labor vizsgálaton is nem e vagyok vèrszegèny de tökèletes volt minden. Úgy hogy nem èrtem mi bajom van nekem . A párom ès a családtagjaim állandóan piszkálnak hogy hogy lehetek ennyire lusta meg hogy állandóan kirugatom magam de nem èrtik meg hogy nem tehetek róla .

2022. jún. 6. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Vastagbél probléma.
2022. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
21 L
2022. jún. 6. 18:16
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Attól még lehet vastagbél.
2022. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hogy (autoimmun) bélprobléma az szinte biztos, de így első blikkre Hashimoto is lehet mellette.
2022. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Senior Séf ***** válasza:
Na várj, kicsit bővebben kifejtem. Fáradt azért vagy, mert a test "energiaközpontja" a mellékvese. Az évek során ez a szerved túl sok kortizolt termelt az áteresztő bél szindróma miatt. Mostanra kifáradt, és nem tud elegendő kortizollal ellátni.
2022. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De kb sulis korom óta ez van. Ès pánikbeteg is vagyok
2022. jún. 6. 18:55
 7/12 anonim ***** válasza:
A tartós,intenzív stressz okozhat ilyen tüneteket.
2022. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Elolvastam ezt a bèlbetegsèg dolgot . Nem is èrtem honnan szeditek ezt .

Puffadás

Sajgó fájdalom az emésztőrendszeredben bárhol

Rosszkedv

"Nehéz" gyomor/belek érzet

Kimerültség

Szorongás, aggódás

Ködös gondolkodás

Viszketés

2022. jún. 6. 20:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Ebból a legtöbb tünet nem igaz rám.
2022. jún. 6. 20:45
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
De rám igaz.
2022. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!