Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmuszavarom van két...

Szívritmuszavarom van két éve, a covid óta. Hullámokban tör rám, hogy időnként kihagy, majd össze-vissza dobog..., félek, leáll egy ilyen roham közben. 30 éves vagyok. (?)

Figyelt kérdés

A kardiológus szerint egészséges a szívem, attól függetlenül, hogy ritmuszavarom van. (Voltam ultrahangon és EKG-n is.) Nem írt fel külön gyógyszert, csak megemlítette a leleten, hogy ha úgy gondolom/érzem, szedhetek béta blokkolót.


Van olyan ismerősötök, aki az injekció, vagy covid-fertőzés óta szívritmuszavarral küzd? Mi lett vele azóta? Esetleg megműtötték?


2023. júl. 15. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedd a béta blokkolót. Metoprolol z hexal pl nagyon jó erre. Én már lassan egy évtizede szedem és így nem ver össze vissza. (Nekem a covid okozta hanem az intravénás stimuláns használat.)
2023. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*nekem nem a covid okozta - akartam írni :)
2023. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2023. júl. 16. 09:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Elkaptad a covidot és azóta vagy mi?

Milyen gyakori ez?

Meddig tart egy roham?

Dohányzol?

Iszol alkoholt?

Stresszes életed van?

2023. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Van,de persze mindenki letagadja,hogy az injekció a hibás,de ez van.A valóságtagadókkal nem lehet mit kezdeni.
2023. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Köszönjük.
2023. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megviselte a szívemet a covid, utána egy évig rendszeresen össze-vissza dobogott sokszor, gyakran szorított a mellkasom, a legmegszokottabb terheléstől is ki akart szakadni a mellkasomból a szívem. Szerencsére pár hónapja enyhülni kezdett, s egyelőre úgy tűnik, megszűnt, úgyhogy van remény...
2023. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eközött nincs semmilyen ok-okozati összefüggés. Ráadásul ezáltal felvázolsz magadban egy hamis tévképzetet, miszerint az oltásnak volt köze hozzá.


Szerintem egyáltalán nincs köze hozzá, érdemes lenne csináltatni egy 24 órás EKG-t is. Valószínűleg extrázgatsz, amire a egyébként magnézium is jó lehet, tehát nem kell rögtön b-blokkoló. De szerintem a legnagyobb baj, hogy magadban ringatod a dolgot, emiatt parázol, miszerint az oltás miatt van, holott ennek semmi valóságalapja nem volt.

2023. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!