Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történhet akkor, ha valaki...

Mi történhet akkor, ha valaki mindennapos derék, hát és fejfájásra csak fájdalomcsillapítót vesz be és nem megy orvoshoz, masszőrhöz, manuálterapeutához ?

Figyelt kérdés
Bekeményedett csuklyásizom okozta nyak és fejfájás, kimozdult csigolyák okozta fájdalommal ami fájdalomcsillapító hatására szinte megszűnik, meddig lehet bírni ? Bekapcsol a szervezet egy védekező mechanizmust valamikor, ami már akkora fájdalommal jár, hogy sürgősségin köt ki valami és nem hatnak a sima fájdalomcsillapítók?
2023. júl. 21. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne? Idővel egyre szarabb lesz. A végén kínodban elvonszolod magad az orvoshoz, aki majd közli, hogy mi a faxért nem jöttél 5 évvel korábban.
2023. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fájdalomcsillapitók csak ideig, órákig hatnak, ergó nem fáj mert bogyókkal tömöd magad.Amúgy miért nem mész orvoshoz? Nem fog magátol csak úgy egy éjszaka alatt elmúlni vagy felszívódni a probléma.Tipikusan azon emberek közé tartozol akiknek fáj a foguk nem mennek fogászatra majd úgy begyullad hogy élni alig tud na így már el megy mert kb belehal és csodálkozik ha kikell húzni..Nem szabad várni.Ha fáj akármi is, ott probléma van, ami nincs orvosolva rosszabbodik, lásd a fogorvosi példát.
2023. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmemtem amúgy dokihoz, elküldtek egy csomó vizsgálatra, amikre kb fél év amire bejutok és ki tudja mennyi idő amire kitalálják hogy mi a bajom, azért tettem így fel a kérdést, mintha nem jártam volna dokinál, mert hiába jártam, így sem vagyok előbbre, csak szedem a bogyókat és várom hogy mikor lesz rosszabb vagy mikor jön még valami fájdalom hozzá.
2023. júl. 21. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után zsibbadni is fog, már nem hat a fájdalomcsillapító, de a sok gyógyszer kicsinálja a gyomrod, aztán érzéskiesés, ügyetlenség, a neurológus nem biztat sok jóval, de csak a műtét segíthet, stb.
2023. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!