Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?!

Mi bajom lehet?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elnézést ha rossz kategóriába írok!

Kicsit aggódok, hogy mi bajom lehet. Egy ideje feljön a savam, pedig soha nem volt jellemző. Nem szedek rá semmit, mindig megvárom míg elmúlik magától. Hasam nagyon ritkán bár, de megfájdul. Hányingerem mostanság elég gyakran van. Ma meg is szédültem egyszer, cigizés közben. Bár ezt az utolsót igyekszem betudni annak, hogy ma ittam alkoholt, nem is olyan keveset, és talán amiatt volt, vagy a fáradtságtól.. Valamint vér ízt éreztem a számban pár órával később ezután, viszont nem tudtam ellenőrizni, hogy vér is volt-e vagy sem. Úgy éreztem mintha a torkom felől jönne ez az íz. Fiatal vagyok, 19 éves. Lehet feleslegesen aggódom, de azért megkérdezem, hátha valaki tud mondani valamit. Orvoshoz nem tudok menni mostanában.



2023. júl. 23. 01:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzászeretném tenni, hogy mielőtt vérízt kezdtem volna érezni azelőtt nem sokkal is hányingerem lett meg hirtelen melegség tört rám, és olyan melegnek éreztem a torkomat. Ez a sav miatt lehetett? Csak mert nem éreztem azt, hogy feljött volna
2023. júl. 23. 01:53
 2/3 A kérdező kommentje:
Valamint sokszor nehézkesen kapok levegőt, vagy amolyan "furcsán". Ezt szerettem volna még közölni, bár azt mondták nekem, hogy ez a pánikbetegség miatt van inkább.
2023. júl. 23. 01:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég a háziorvosodhoz elmenni. Ha továbbküld gasztroenterológiára vagy UH-ra, oda úgyis több hónap, míg bejutsz. A cigiről le kellene szokni.
2023. júl. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!