Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több napja vizes hasmenésem...

Több napja vizes hasmenésem van, vehetek be rá smectát?

Figyelt kérdés

Voltam vele orvosnál. Antibiotikumot írtak fel meg probiotikumot. De napi 30x járok wcre, ettől aludni se tudok. Van itt valaki akinek hasonló tünetei vannak?

Persze tudom itt senki nem orvos, meg holnap megyek vissza a háziorvoshoz. De hátha valaki tud tanácsot adni, h ma tudjak egy keveset aludni.


2023. júl. 23. 11:03
 1/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Mi lett veled? Meggyógyultál?

2023. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Régi kérdés, de végül jobban lettél, mi volt a baj?

Nekem tegnap reggel kezdődött, mentem elég sokszor, mára ritkult kicsit, de ugyanolyan.. Remélem csak valami vírus, de kicsit félek azért.

febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igaz lassan egyéve történt. Végül hajnalban bementünk az ügyeletre mert elkezdett szúrni is a hasam. Először vakbélre gyanakodtak de rtg nem láttak semmit. Kaptam infúziót, szokásos Nospa algopyrin kombót ami nekem nem használt. Csináltak vérképet ahol nagyon magas volt a gyulladásos értékem csak azt nem tudták, h mi van gyulladásba kaptam rá gyógyszert és ennyi, mondták ha nem javul/rosszabbodik menjek vissza. Szerencsére nehezen de jobban lettem. Azóta se volt még ilyenem.
ápr. 8. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!