Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Uryalor gyógyszerről mi a...

Uryalor gyógyszerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Felfáztam, és ezt a gyógyszert kaptam. Egy tasak port tartalmaz, amit este kell feloldanom vízben és meginnom.

Még sosem kaptam ilyen antibiotikumot, amit csak egyszer kell "bevenni". Azt mondta az orvos, hogy utána már nem is lesz semmi bajom.

Az lenne a kérdésem, hogy aki használt már ilyet, annak bevált? Tényleg eltűntek másnapra a tünetei?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. júl. 24. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Végül használt? Mennyibe került? Nekem is ilyet írt ki az orvosom de már nagyon sok pénzem rá ment a gyógyszerekre és érdekelne mennyi és milyen 🙁
2023. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A gyógyszer nekem hatott. Hétfőn kiváltottam, aztán éjszaka (direkt megvártam, hogy nagyon álmos legyek és teljesen kiürüljön a hólyagom) megittam egy pohár vízben elkeverve, és másnap reggel egyébként tényleg nem úgy csípett már, sőt. Alig éreztem. Aztán rengeteget ittam napokig, és úgy már jó is volt. Viszont nekem nagyjából egy héttel később múlt el ez a diszkomfort érzés. De a csípés, hasfájás, stb. tényleg elmúlt nagyjából 1-2 nap alatt. A kulcs az, hogy rengeteget kell inni, és csak teát vagy vizet.

Na de visszatérve az elejére, szerintem hat ez a gyógyszer és tényleg jó. Nekem is elmúltak volna már teljesen a tüneteim, már rögtön 1-2 nap alatt, ha nem szexuális úton "fázok fel". Szerintem nekem amiatt nem múlt el rögtön. Úgy értem, ha ott fel vagy sértve, akkor lehet, hogy kicsit több idő kell neki, de ettől függetlenül a gyógyszer ugyanúgy hat. Ha pedig nem így fáztál fel (mondjuk a hideg kövön ültél), akkor 1-2 nap alatt ezzel el fog múlni teljesen, ha mellette tényleg sok vizet iszol.

Lehet, kicsit bonyolultan fogalmaztam. Remélem, azért értelmes lett így a végére a mondanivalóm :)

2023. aug. 1. 14:57
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem írni, hogy nekem, ha jól emlékszem valamivel kevesebb volt, mint 3000 ft. Egy ilyen kis tasakot tartalmaz, amit fel kell oldani egy pohár vízben. Fontos, hogy előtte 2-3 órával már ne egyél és ne igyál. Ürítsd ki teljesen a hólyagod. Majd miután megittad, nem szabad elmenni reggelig pisilni, mert ez az antibiotikum úgy hat, hogy elpusztítja a kórokozókat, de csak akkor, ha üres a hólyagod.

Vagyis nekem a betegtájékoztatóból így jött le, és nekem tényleg bevált. Szóval ha így veszed be, biztos helyre fogsz jönni 1-2 nap alatt.

2023. aug. 1. 14:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!! Nekem amúgy nincsenek tüneteim csak vizsgálatból derült ki úgyhogy akkor meg szerintem biztos fog hatni
2023. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha nincsenek tüneteid, akkor pláne hatni fog :)
2023. aug. 1. 22:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi még annyi, hogy ezt az 1 tasakot egyszerre kell meginni vagy 2 napra kell elosztani?
2023. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha egy Uryalor-t vettél, abban csak egy tasak van. Azt az egy tasakot kell feloldani vízben és egyszerre meginni. "Felezni" nem lehet.

Én aztán inkább visszamentem ma az orvoshoz és felírt egy másik adag Uryalor-t. De ez is egy külön adag. Egyben fogom meginni nemsoká. Semmiképp se felezd el.

2023. aug. 2. 22:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Ha még olvasod, megkérdezhetem, hány óra telt el amíg újra pisiltél kb? Mert nekem öt óra múlva ki kellett ürítenem, és még nem érzem, hogy hatna. Lehet kevés volt ennyi idő és előbb kiürítettem?
2023. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagyjából 7 óra volt. Kellett egy kis idő, hogy ténylegesen hasson. Becsapós az elején, mert azt hiszi az ember, hogy nem is hat, de igen is végzi ott a dolgát. :)
2023. szept. 23. 01:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszi már nem olyan zöldes a vizeletem de teljesen zöld volt :O még a fajsúlya vagy mije volt magas de majd az értékek is javulnak gondolom később. Amúgy tényleg jó gyógyszer!
2023. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!