Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 6.5ös éhgyomri cukor?

6.5ös éhgyomri cukor?

Figyelt kérdés

Eddig semmi baj nem volt a cukrommal. Minden laborban 3.5-4.2 között mozgott vénás vérből nézve.

Ujjbegyből nézve is az éhgyomri 4.5 max

Ma reggel megmértem 6.5 volt.

Tegnap későn este ettem egy fagyit.

Holnap megyek az orvoshoz,de addig is tudnátok tanácsot adni mi lehet az oka?

Az utolsó laborban,ami májusban volt 4.5 volt a hemoglobin alc meg 5.2


2023. júl. 27. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Csak emiatt nem kell egyből orvoshoz rohanni, semmi értelme nincs.

Az éjjeli fagyi miatt volt rossz az eredmény valószínűleg.

Próbáld ki hogy pl ma este 8-kor eszel utoljára és holnap reggel újra méred.

2023. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor ma így csinálom.

Ment a like.

2023. júl. 27. 09:16
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem sok, nem magas, de felkelés után kb. 45 percig nem is szabad mérni, mert ébredésnél hirtelen megugrik az érték,plusz ezek a mérők sem pontosak,a vénás számít. Nem kell ezzel orvoshoz menni.
2023. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem őszintén, a 3,5-ös éhgyomri nem tetszik. Szerintem az alacsony. Persze ha most csak pont mindig a laborban 3,5, de amúgy általában magasabb annál, akkor rendben, de amúgy az 3,9 alatti folytonos éhgyomri cukor az egy kicsit alacsony. Amúgy egy egyszeri magas érték nem mond semmit, de ha folyton alacsony vagy folyton magas, akkor az igen. A vércukrot sok minden befolyásolja, egy értékből nem lehet kiindulni.
2023. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!