Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcüreg gyulladásra valaki...

Arcüreg gyulladásra valaki használt infralámpát?

Figyelt kérdés

Ezt javasolta az orvos vagy inhalálást.

Gondolkozok, hogy mind a kettőt fogom, mert széthasad a fejem, meg a fejem jobb oldala az arcom részét tekintve. Orrspray használatára dől belőlem a takony.


Valaki használt már ilyen lámpát? Esetleg tudna ajánlani webshopból?

Ezeket láttam interneten:

[link]


2023. júl. 30. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyulladás láz enzim vizhiány , lámpa hőt ad . Langyos lábvíz természetes lát fájdalomcsillapitás sok friss dinnye mentatea .
2023. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teából hányat lehet fogyasztani 1 nap?
2023. júl. 30. 16:06
 3/7 anonim válasza:

Teából mindnél többet, annál jobb. Én ha beteg vagyok akár 6-8 bögre teát is megiszok.

Az infra lámpa is jót tesz, főleg ha nagyon erős a fejedben a fájdalom. Nem vagyok orvos, pozitív tapasztalatból jutottam ezekre a megállapításokra. Nekem Philips infra lámpám van, amit már nem gyártanak, de amit a Benu webáruházában lehet kapni, azok tökéletesen megfelelnek a célnak.

Jobbulást!

2023. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek a hasznos tanácsokat! :) betartom őket
2023. júl. 30. 16:39
 5/7 A kérdező kommentje:
infralámpát pedig most rendeltem interneten keresztül, media marktban 7000 Ft akciósan
2023. júl. 30. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egész gyerekkoromban azt használtatták velem szüleim. Szerintem semmi hatása nem volt. Kellemetlen meleg érzés,amitől izzad még a szemgolyóm is. Nekem is arcüreggyulladásom van most. Engedtem egy kád meleg vizet, belefeküdtem + bekaptam egy gyulladáscsökkentő gyógyszert. szerintem ez ért annyit, mint a lámpázás meg inhalalás összesen. Az inhalátort amúgy a gyerekemnél sokat használtam. Sosem rövidítette meg a betegséget.
2023. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Propolisz cseppeket szedjél, Naturland gyártásút, naponta 3 x 20 cseppet, hosszú távon! Ez a legjobb. A lámpa nekem soha nem segített.
2023. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!