Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet? Egesznapos...

Vargavivii kérdése:

Mitől lehet? Egesznapos ,fejfájás,torokfájás,láz,hát fájdalom. És gyógyszer meg nem mulassza el.

Figyelt kérdés

Segítsetek mi lehet ez. Persze holnapra nem mullik megyek orvoshoz.

24éves nő/anyuka



2023. aug. 7. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen vírusfertőzés lehet. Neocitran-t próbáltad?
2023. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,nem használ semmit,már nem tudom milyen gyógyszert vegyek be. Le megy a lázam 1ora múlva ugyan úgy lázas vagyok,hideg ráz. Most is 38:7 volt a lazam
2023. aug. 7. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tart? Ha napok óta, akkor feltétlenül menj orvoshoz. Fekszel is, vagy csak bevetted a gyógyszert és fent járkálsz? A Neocitran akkor használ, ha alszol, miután bevetted. Gondolom, nem igazán engedheted meg magadnak, mert dolgod van
2023. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel így kelltem. Fekszek egyesznap. Nincs erőm, fejek annyira fáj hogy nem.birom tartani. Férjem van a gyerekekkel.ugy vettem be a neocitran hogy utána aludtam. Még sem jó.. nem.tudom mi lehet. Reggel megyek orvoshoz
2023. aug. 7. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Oszinten. Minden nyomorult megfazas, influenza resze, hogy a legerosebb ember is egy vagy ket napig lazas. Mit kellene ezen elmulasztani?
2023. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem múlik el, általában 2-3 nap, mire jobb lesz. Éjszakára feltétlenül vedd be a gyógyszert (lehet, hogy éjjel is kell), valószínűleg reggelre kicsit jobban leszel. Írd meg holnap, hogy vagy!
2023. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia tegnap nem tudtam menni orvoshoz mert rosszabbul voltam,nem tudtam ágyból ki szalni. Ma voltam mandula gyulladasom van,mind két oldalt csúnya gennyes . Arról vagyok sürven lázas,gyulladás csökkentő írt fel az orvos ,mondta péntekre már jobban kell hogy legyek. Remélem úgy lesz mert már nagyon rossz.
2023. aug. 9. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobbulást!

#1, #3, #6 voltam

2023. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!