Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Túl sok nyál mitől termelődhet?

Túl sok nyál mitől termelődhet?

Figyelt kérdés

Két hete vettem kb. észre, hogy mintha túl sok nyálam lenne. Egyről a kettőre, bármi előzmény nélkül. Folyamatosan nyelnem kell lefele, nagyon zavaró. Plusz a szám két oldalát néha muszáj vagyok megtörölni, akár beszéd vagy evés közben az extra nyál odakerül.. Olvasni a neten, hogy neurológiai probléma tünete is lehet. 26 vagyok, ha stroke-om lett volna gondolom észreveszem, vagy legalább lenne valami más tünete is. Nem nyáladzom, nincs lekonyulva a szám és nem is folyik kifele, tehát konkrétan csak túlzottan sok termelődik valamiért. Szájhigiéniában nem történt változás, diétában sem.


Gyógyszert csak normodipine-t szedek, allergiás semmire nem vagyok tudtommal.


Valakinek bármi ötlete esetleg, mert elképesztően zavaró.



2023. aug. 8. 12:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Pluszba még annyi, hogy légkondi alatt alszom, 2-3x enyhén megfáztam a nyár folyamán miatta.
2023. aug. 8. 12:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nyálkahártya gyulladásod lehet a légkonditól! Keresd fel az orvost, hogy orvosolni tudja a bajodat!
2023. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!