Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mai nap egy plázába menet egy...

Mai nap egy plázába menet egy random szembe jövő ember arcon köpött engem, elkaphattam így valamit?

Figyelt kérdés
Hiteltelen azt sem tudtam mi történt csak utána szóltam hogy ez most mi volt és még neki állt feljebb, egyrészt nem értem, hogy jut ilyen eszébe egy embereknek másrészt nagyon aggódom, hogy valamilyen betegséget elkapok, van rá esély és ha igen mit?

2022. szept. 23. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Tbc-től kezdve akármilyen nyállal terjedő betegséget elkaphattál. A fazon megúszta épp állkapoccsal?
2022. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

20 éves lányként nem tudtam semmit sem tenni..

Milyen vizsgálatra menjek el, hogy kiderüljön ha baj van?

2022. szept. 23. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Édes Istenem, milyen emberek vannak a világon....
2022. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire lenne hülyeség házi orvosnak szólni, mert ő szokta az embereket vizsgálatra küldeni. Csak az a baj, hogy komoly tünetek esetén is sokszor hülyének nézik az embert, de hát hova forduljon az ember, ha nem orvoshoz. Szerintem egy próbát megérne, ha mondanád neki, hogy nehogy nyállal terjedő betegségeket kapj el, emiatt jogosan aggódsz, és kérdeznéd, milyen vizsgálatokat lenne érdemes kipróbálni.
2022. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!