Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szivritmus zavar?

Szivritmus zavar?

Figyelt kérdés

Már régebb óta van nekem ilyen szívritmus zavarok vagy szív félreütések!

elmentem kardiológushoz azt mondta kisebb félre uteseim vannak de olyan komolyabb baja nincs a szívemnek ! De én ugyan úgy érzem ezeket és ijesztő.

Mikor jelentkezi?: Általában ha nyugalom helyzetből felkellek pl ha fekszek vagy ülök vagy szinte bármikor jöhet sétálásnál vagy ha lehajolók Mitől lehet ez ?


2023. aug. 8. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Stressz, reflux és kb 1000 dolog okozhatja még.
2023. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Hát általánosan a cigitől és a kávétól (energiaitaloktól) alakul ki (vagy pl stimuláns drogoktól) de akár magától is kialakulhat. Ha annyira zavar írass rá béta-receptor-blokkolót (mert idővel mindenképp csak rosszabb lesz).
2023. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak napi szinten. Van, hogy rövid időn belül sok, de van, hogy fél napig semmi. Dokinál 2x is voltam, volt EKG, ultrahang, stb., de mindent rendben találtak. Azt mondták ártalmatlan, sok embernek van, de legtöbben nem is veszik észre. Az okát sokszor nem is tudják megtalálni. Ijesztő és idegesítő is néha, de már megtanultam nem görcsölni rajta...
2023. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!