Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Féltem öcsémet, aki passzív...

Féltem öcsémet, aki passzív dohányos, 0-24 üdítőt iszik, energiaitalt is, egészségtelenül étkezik, stb. Nem hallgat rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves, és milyen mértékben iszik energiaitalt?

És, hogy érted a 0-24 es passzív dohányzást?

2023. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 éves. Pontosan nem tudom milyen mértékben issza az energiaitalt, de amikor elmegy itthonról (kb. naponta), akkor egyet biztos. Az iskolában, a haverjai szülei és itthon is dohányoznak, tehát akárhol van, többnyire szívja a cigi füstöt.
2023. aug. 8. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Én igazság szerint, hagynám, hogy magától jöjjön rá az ilyen dolgokra.

Körülöttem sokkal több energiaitalt fogyasztó és cigiző haverok vannak, és semmi bajuk.

Édesapám 30+ évig alkoholista volt és ugyan ennyi ideig cigizett is.

68 éves és teljesen jól van.

2023. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Egyet? 😃 Én napi 3 at, plusz 7 kávét 😂 és láncdohányos Vagyok, az istenért sem döglök meg, akkor miről beszélsz?
2023. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, rendkívül vicces ez a téma. Mindjárt jön valaki, aki téged fog nevetve lenézni, hogy ő napi 10 liter energiaitalt iszik, 26 csésze kávéval, drogozik, stb.
2023. aug. 8. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg keress egy olyan egészséges életmóddal foglalkozó influenszert, akinek a stílusa tetszhet az öcsédnek, ajánld neki valamelyik videóját, hátha rákap, és inspirálja (én konkrétan Torma Valentint ajánlom, szerintem nagyon szimpatikus ember és vannak más témájú videói is, kezdheted akár azzal is, hogy valamelyik egyéb pl. pénzügyes videóját mutatod meg neki)
2023. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Őt pont követi, mégsem aszerint él. Szerinte a fehérje és ilyenek kiváltják a rossz kaját.
2023. aug. 8. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

Hagyjuk már, öcséd kamasz. Majd rájön, hogy semmi értelme ezeknek.


Amúgy a passzív dohányzásról hogy tervezed leszoktatni? Levegőt azért vehet? :D

2023. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!