Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 napja derült égből,piszok gyenge és erőtlen vagyok,nem tudok normálisan aludni,néha van hányingerem is,olyan mintha beteg lennék,de semmi más tünet nincs.Voltam orvosnál,meghallgatott,mért véroxigént,vérnyomást,ekg-t,minden rendben,nem folyik az orrom,nem piros a torkom,nem fáj a fejem,nem köhögök,nem napoztam,nem voltam nyilvános strandon sem.Multivitamint szedek,normálisan táplálkozok,nem stresszelek,nyáriszüneten vagyok...Mi lehet a bajom?

24/F



2023. aug. 11. 15:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah,még annyit hogy normális a bmi-m,járok szűrővizsgálatokra és a hasam sem fáj és nem is megy...
2023. aug. 11. 15:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kivizsgáltak és negatív a statusz, akkor még kérhetsz egy teljes vérképet, illetve gyanakodhatsz stresszre és az időjárásra is (az alacsony légnyomás és a nagy hőmérsékletingadozás hathat úgy az emberre, hogy az azt érezze, lefutott egy maratont és nem tud regenerálódni). Gyors javulást!
2023. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,és a tippet is,lehet megfogadom:)
2023. aug. 11. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szexhiányod van. Élsz mint hal a szatyorban..Miert nem keresel magadnak valami nyári melot?
2023. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
76%

Áteresztő bél szindróma, s ennek következtében mellékvese diszfunkció. Ezek a szőlőszemnyi szervecskék a veséd tetején csücsülnek, és a szervezeted üzemanyag tartályaként, életerő tankjaiként működnek. Csapatban működnek a pajzsmirigyeddel és a többi hormontermő szerveddel. Ha kifáradnak csúnya dolgokra képesek.

3 fő csapásirány mentén tudod belesodorni magadat abba, hogy kifáradjon és kiégjen ez a tengely és ennek eredményeképpen krónikusan úgy érezd magad, mint akiből kiszipolyozták az életerőt. Nézzük, hogyan is jutottál el a “mellékvese fáradtságig”?

Az egyik a lelki-és emocionális stressz, aminek a terhei alól a legnehezebb mentesíteni magunkat, sőt, noha te esetleg úgy érzed, igazából nem is lehetséges a 21. századi világban, amiben élünk.

A másik fő ok a vércukor szint egyensúlytalansága, mert amikor helytelen étkezéssel felküldöd a vércukor szintedet az egekbe, akkor hirtelen le is fog esni, és ez a vércukor hullámvasút egy belső, láthatatlan stresszhelyzetet generál a szervezetedben, aminek a hatására kitaláltad melyik szervednek kell lereagálni a helyzetet extra kortizol, vagyis stresszhormon termeléssel? Igen, a mellékveséknek!

A harmadik hozzájáruló szintén láthatatlanul munkálkodik a háttérben, ez a bélrendszer egyensúlytalanságai. Hiszen ha valamilyen diszbiózis vagy krónikus fertőzés ólálkodik a bélrendszerben, az szintén belső, láthatatlan stresszként ró terhet a szervezetre, leterhelve ezzel a mellékvese tengelyt. A mai táplálkozásnak pedig szinte egyenes velejárója az áteresztő bél szindróma.

2023. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
A forró hőmérséklet, nyomás levegötlenség, kiszáradás , 3# tippje fantasztikum .
febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!