Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mitől lehet? Hasi...

Szerintetek mitől lehet? Hasi fájdalom

Figyelt kérdés

5 napja tompa hasi fájdalmaim vannak, vakbélre kezdtünk el gyanakodni de olyan tüneteket viszont nem produkálók, székletem/vizeletem normális, hőemelkedésem és lázam sincs

A biztonság kedvéért tegnap elmentünk kórházba ahol vért vettek tőlem, EKG és hasi ultrahangon is vizsgáltak, nem találtak semmit. Mondták hogy nem vakbél. Haza küldtek mondván pihenjek pár napot és diétázzak.

Felírtak Algo + Nospa gyógyszereket is hogy szedjem amit ma el is kezdtem de eddig nem sokat segített.

Valami ötlet mi lehet? Eléggé félek.

Gyomor rontás eltud húzódni ilyen sok napig? Vagy esetleg más? Nagyon megnehezíti a napjaimat ez a fájdalom.

19|F



2023. aug. 12. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet valami ételérzékenység, vagy olyat ettél ami nem volt túl jó, vagy nem szoktál hozzá. Élőflórás termékeket, kefírt Normaflore-t próbáld meg. Pontosan hol fáj? Gyomor vagy lejjebb? Oldalt, elöl?
2023. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ételérzékenységre gyanakodnék. Laktóz, tejfehérje, glutén...
2023. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!