Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombóc érzés a torokban....

Gombóc érzés a torokban. Mennyire lehetséges hogy pszichés a probléma?

Figyelt kérdés
Egy-két hónapja kezdődött az érzés hogy már nem érzem jól magam a barátnőmmel/barátnőm mellett. Az egyik kiváltó oka az, hogy a kapcsolatunk ideje alatt felszedett annyit hogy már nem vonzódom hozzá. Egy hete voltunk nyaralni ahova én nem szerettem volna menni, mert megbeszéltük hogy idén ő sem és én sem akarunk menni külföldre. De ő nagyon erőltette ezt az egészet én meg nem akartam tovább hallgatni.Nagyon rosszul is végződött mert borzasztó volt és végig idegeskedtem és stresszeltem. Amióta itthon vagyunk kb. három négy napja folyamatosan gombóc érzés van a torkomban. Valószínűséggel ennek köze van a kapcsolatomhoz? Elmondtam neki a problémámat természetesen. Mielőtt összejöttünk nagyon formás van, De mint kiderült azt csak azért mert stresszes időszaka volt és lefogyott, de azt mondta hogy ő így néz ki ha kiegyensulyozott.

2023. aug. 12. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan sértő a barátnődnek, hogy csak a testét szereted, őt magát egészében nem. Én tuti úgy otthagylak, hogy a lábam nyomát se látod többé.

Igen, lehet gombóc a torkodban a stressztől. Zárd le SZÉPEN ezt a kapcsolatot, váljatok el békével és mindkettőtöknek jobb lesz.

2023. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez így nem teljesen igaz hogy csak a testét szeretem. Nyilván nem írtam le minden egyes apróság ami kapcsolatunkból de természetesen vannak vitatkozások is és olyan dologban sem értünk egyet amíg elég fontosak lennének. De szerintem azt is meglehet érteni hogy egy adott kinézet után már nem lehet a másikhoz vonzódni.
2023. aug. 12. 16:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt, hogy te melyik nemet képviseled, de gondolom te sem akár kivel kezdesz el beszélgetni vagy esetleg kapcsolatot kialakítani. Amikor összejöttünk nem így nézett ki és nekem az a lány tetszett meg aki akkor olyan volt amilyen. Ezzel szerintem nem én vagyok egyedül így ha egy ilyen dolog történik.
2023. aug. 12. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem egészséges az, hogy stresszes időszaka volt és azért volt vékony. Ha ő így boldog, engedd neki, had legyen az.


A stressz okozhatja a gombócérzést, sőt 99% hogy amiatt van, a te tested meg így jelez hogy nem tetszik ez az egész neki. Ne bántsátok tovább egymást, hogy benne maradtok egy mindkettőtök számára negatív kapcsolatban. Békésen váljanak szét útjaitok és adjatok saját magatoknak esélyt arra, hogy boldogok legyetek.

2023. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a testén pörögsz kiszerettél belőle, mindenki megérdemli hogy szeressék, lehet hogy itt az idő lezárni ezt a kapcsolatot.
2023. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt akkor leszek felpontozva, ha feletted ítélkezek és jajj szegény kis zsírdisznó jobbat érdemel.


De én meg azt mondom, hogyha a csaj eltorzult, deformált lett és már nem kívánod, akkor a gombóc egy jel. Jel arra, hogy ne vacakolj ezzel a kapcsolattal. Abban mindenkinek igaza van, hogy ő is megérdemelné, hogy korrektül zárd le, de Te pedig nem vagy köteles ebben a helyzetben maradni szerintem.

2023. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!