Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16 evesen lehetseges az...

16 evesen lehetseges az altatos megoldas alvasi problemakra? (Tobbi lent) es alvaslaborba, ha egy orat nem fogok tudni aludni kb mik a kovetkezmenyei?

Figyelt kérdés

kb 3honapja voltam orvosnal, mert alvas elott fulladozok, es ezaltal nehezebben is ment az alvas (majd megyek alvaslaborba, ha negativ pszichiaterhez) de kb 3-4hete mar aludni se birok, nem a fulladozas miatt, hanem nem jon alom a szememre, 5kor elaludnek 6kor mar suliba kell kelnem

A heten mar hazakuldtek iskolabol is, kialvatlan vagyok es megyek jobbra balra



2017. jan. 7. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írasd ki magad, mint "beteg" a dokival pár napra, mondd el neki újra a dolgokat, ezután próbálj ébren lenni úgy, hogy bármit érzel este 20-21 körül menj aludni leghamarabb. És ha már dokinál voltál rákérdezhetsz az altatóra is, elvileg lehet, de őt kérdezd, ő van tisztában a dolgaiddal. Esetleg vmi nyugtatóbb hatású tea (citromfű) vagy hasonló cuccot orvos nélkül kipróbálhatsz kezdésnek, hátha segít.
2017. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden vény nélküli dolgot próbáltam.. és semmi..:/
2017. jan. 8. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezen gondolkodtam én is, hogy egyáltalán nem fogok tudni aludni az alváslaborban, ezért előző este egy percet sem aludtam, úgyhogy így sikerült kipréselnem magamból kb. 3 óra alvást, ne aggódj. Ha nem sikerül,akkor bent alszol máskor. Egyébként próbálj naponta kb. 20-30 percet meditálni, a youtube-on vannak fent videók, nekem sokat segítettek. De fontos, hogy tényleg minden nap szánj rá időt, akkor is, ha úgy érzed nagyon nem érsz rá.
2017. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!