Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan rokonod aki nem...

Van olyan rokonod aki nem vàllalta a kemót? Milyen hamar romlott le így az àllapota?

Figyelt kérdés
2023. aug. 16. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól, hogy mi a betegség.
2023. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a részleteket a betegségéről, csak hogy kb egy évvel a halála előtt derült ki a tüdőrák. Minden kezelést elutasított.

A halála előtt kb 2 hónappal drasztikusan romlott az állapota, addig nagyjából az addigi életvitelt folytatta, dolgozott, stb.


Az utolsó két hónapban napról napra egyre gyengébb lett, pl először nagyon nehezen tudott fellépni egy két fokos lépcsőn, másnap csak segítséggel, harmadnap úgy sem. Az ágyban eleinte fel tudott ülni, majd azt sem.


Kórházba/orvoshoz nem volt hajlandó menni.


Az utolsó két-három napban már egyáltalán nem volt magánál, akkor sem, ha ébren volt. Nem értette, amit mondanak neki, ha válaszolt a kérdésre, csak egy-két oda nem illő szót. Néha nyögött a fájdalomtól, egyszer felsikoltott, azt mondta megijedt.


Éjszaka, álmában halt meg.

2023. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellrákról van szó. Mellét eltàvolitottàk.
2023. aug. 16. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Függ a rák "besorolásától" is. Én vállaltam. 4 széria ciszplatinát kaptam. Most diagnosztikálták a bőrrákomat. Szeptember közepe vége felé , megmondják , / szövetminta eredménye függvényében/ mit kapok. Az már tuti, 100%, hogy rosszindulatú. Én a csodaszerekben nem hiszek. Nagyon sok dollár milliárdos ember halt meg rákban, fiatalon? 50 év körül. Ők az Isten csidaszerét is megvehették, gombákat , meg a fene tudja miket. Nem segítettek.
2023. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A ciszplatinát két éve , más rákkal kapcsolatban kaptam.
2023. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4,5-ös válaszolónak:Nagyon remélem, hogy mihamarabb meggyógyulsz! Sok boldogságot és sok erőt kívánok neked!
2023. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!