Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állami korházban végeznek...

Állami korházban végeznek vastagbél tükrözésnél bódítást vagy altatást ?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mennyire fájdalmas a vizsgálat és meddig tart?:((

2023. aug. 17. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben bódítanak.
2023. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

#1 Azt tudod mivel? Csak mert pont megyek oda :)


Amúgy kérdező: Alapértelmezetten szoktak, mert sokan nem bírják anélkül, ugyanis fájdalmas lehet, de minimum kellemetlen.

Olyan 15-20 perc egyébként a vizsgálat.

2023. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Dormicumot adtak anyósomnak . Nekem teljes altatàs volt, èn is Dormicum + mèg valami , de az magànban volt màshol.
2023. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Huh remélem annyira nem fájdalmas:(
2023. aug. 17. 19:09
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem adnak tapasztalat. Annyira fájdalmas volt hogy majdnem elájultam kibírhatatlan kegyetlen kínzás egy vizsgálat
2023. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Nekem egyáltalán nem volt fájdalmas. A legrisszabb az egészben az, hogy pumpálnak időnként bele levegőt is, hogy tudjanak kanyarodni, vagy jobban lássanak. Persze a dokin is múlik, hogy az mennyire türelmes, mert ha erőlteti, okozhat fájdalmat is.
2023. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó te kaptál valamilyen bóditót vagy csak úgy simán volt ?

Egyébként Dormicum injekciót fognak adni nem tudom mennyire hatásos.

2023. szept. 1. 19:43
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
úristen ezeket olvasva inkább megtanulok lenyelni egy kamerás kapszulát azt az végignéz belülről. Anya szerint se kellemes élmény amugy pedig ő altatva volt de mégis az egész procedúra...
2023. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

én átéltem a kisvárosunk szakrendelőjében TB-s keretek közt, bódítás nélkül.

azt írta az internet hogy nem fájdalmas, ez az esetemben nem volt igaz, mert igenis az, feszül szét alul hasad, de simán kibírható. a tenyereimbe temettem az arcom és úgy sóhajtoztam, próbált a doki nyugtatni meg mondta hogy ezt élik át a nők szülésnél, de nem hiszem mert az sokkal fájdalmasabbnak tűnik, és tanúsítom hogy én is éltem már át nagyobb fájdalmakat ettől. funfact hogy kiderült utólag hogy feleslegesen is szenvedtem meg mert nem találtak problémát. nekem nagyobb kellemetlenség volt az előző napot végigéhezni, mint az a pár perc amíg kanyarogtak bennem

2023. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó; feleslegesnek nem tartanám, legalább átestél rajta és nem kell azon gondolkoznod hogy mivan ha van valami betegséged. Bódítás nélkül én biztos nem engedtem volna mert ha bent baj van fájdalmasabb is lehetett volna:(
2023. szept. 2. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!