Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítsen valaki betegséget...

Segítsen valaki betegséget találni ?

Figyelt kérdés

Szóval sztori time. Van egy barátnőm, aki 14 éves, én pedig 16 (ezt csak azért muszáj leírnom hogy a gyakorikerdesek ne tiltson le), és neki van barátja, kb 2 hete, de csak a fiú szereti őt, a barátnőm nem viszonozza az érzéseit. Meg akarjuk győzni a fiút, hogy a barátnőm bolond, ezért el akarjuk hitetni a sráccal, hogy a csajszi beteg. Már elkezdtük ezt az egészet azzal, hogy a barátnőm mostanában írja a srácnak hogy nem érzi jól magát napok óta, hogy fáj a feje, szédül, állandóan fáradt, gyenge, nincs kedve semmihez. A terv szerint a barátnőm hétfőn fog menni a “kórházba”, mert az anyukája aggódik, és aznap este nem fog a fiúnak visszaírni, hanem csak elmondja, hogy megy vizsgálatra. Addig kéne valami halálos betegség, de nem akarjuk a rákot, mert az túl basic. Ha valaki tud egy jó betegséget (bármilyen lehet), és leírja, azt megköszönöm !

(És nem kérek megjegyzéseket arra, hogy ez mennyire idióta ötlet, hogy betegségekkel viccelni nem okés, mert semelyik betegség sem vicces, ha nem tudsz vagy nem akarsz segíteni, ne írj semmit puszi !)


2023. aug. 19. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Azt lehetne mondani, hogy Neurologushoz viszi az Anyukája, mert idegeivel van a baj. Lehet szorongásos, pánikrohamos.
2023. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1. Sőt, lehetne beteges hazudozó is!
2023. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Undorítóak vagytok mind a ketten.
2023. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként jelentettem, remélem, törlik a .csába.
2023. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudsz vagy nem akarsz segíteni, ne írj semmit puszi - ne tegyél fel kérdést, ha nem bírod a negatív kritikát. ;) PUSZI.
2023. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es nyugodtan jelentgessél, ha téged zavar , hogy mertünk válaszolni illetve segiteni és tippet adni, hogy szabaduljon meg a “szerelmes” fiútól! Nagyon veszélyes tud lenni, ha egy ennyire fiatal viszonzatlanul szerelmes. Mindenre képes!
2023. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, nagyon koszonom, amugy azt meg ki is hagytam a sztoribol, hogy a lany 14 a fiu meg 20. es tobbiek szerintem ti vagytok undoritoak amiert nem tudtok segiteni egy veszelyes helyzeten.
2023. aug. 20. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!