Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez melanoma?

Lehet ez melanoma?

Figyelt kérdés

A napokban észrevettem hogy egy anyajegyem megváltozott. A színe másabb lett és növekedett Sajnos még várnom kell ameddig eljutok bőrgyógyászhoz, mert az összes szabad hely foglalt.



[link]


2023. aug. 22. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem borgyogyasz mondta amikor anyaj. szuresen voltam hogy az egyikre figyeljek es ha megvaltozik a szine, merete meg egy rakas minden adott egy papirt hogy mire figyeljek, akkor menjek vissza
2023. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Fű, de ronda! Én nem tudom, hogy az-e, de keresd meg azt a bőrgyógyászt, magánt is akármennyi pénzért, amelyik a leghamarabb fogad, mert ha az, akkor nem érsz rá várni. Léteznek fényképbeküldős szűrések is, keress rá.
2023. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Ahogy látom ezt sérülés érte, plusz azt is, hogy borotválod mellette, na most ha bele vágtál véletlen semmiképp ne tartsd magadban.


Én szerintem lehet az, kinézetre nagyon úgy fest. És nem is egyszínű az anyajegy, ezeknek pedig egyszínűek és kerek formát vesznek fel, de ez nem az. És mellette ráadásul piros is. Szóval gyorssn menj orvoshoz.


Mellesleg én is vágtam bele, és nem lett semmi baja, plusz már a fodrászom is vágott bele.

2023. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd csak meg az első anyjegyet, valószínű egykor ez is ilyen volt, csak lehet nem volt kidudurodva ennyire.


Ez biztosan egy sérült anyajegy.


3-as.

2023. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2023. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!