Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melanomával hány évig lehet...

Melanomával hány évig lehet élni, ha valakin nem veszik észre? Ugyanígy Basaliomával meddig lehet?

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja tudni ezt Neked korrektül megválaszolni. A melanoma sokkal veszélyesebb, mint a basalioma.
2023. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb 3 éve van egy fura folt szerű valami a mellkasomon, ami azóta nőtt. Nemrég voltam bőrgyógyásznál. Szerinte basalioma, de biztosra ő sem tudja. Majd csak a szövettan fogja tudni megállapítani. Sajnos sokáig nem igazán foglalkoztam vele.
2023. aug. 5. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt basaliomám, kimetszették, a szövettan igazolta, hogy tényleg az volt. Ez kbb.15 évvel ezelőtt volt, azóta nyoma sincs. Sebészhez menj el, vetesd le minél hamarabb! A bőrgyógyász akkor nekem azt mondta, ne ijedjek meg, ez a "legjobb indulatú rákféleség". Nem képez áttétet, csak ahol van, ott roncsolja a szöveteket, ezért kell minél hamarabb sebészileg eltávolíttani. Az orromon volt, de már meg sem látszik a helye.
2023. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Mindenképp szedesd le gyorsan és szövettan. A melanoma nagyon veszélyes, ha áttéteket képez, akkor nem sok esély van. Anyukám ebben halt meg, fél évet kapott a sorstól, majdnem minden szervén áttéteket képzett.
2023. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A basalioma bizony vélemények szerint nem is bőrrák, de jobb mielőbb megszabadulni attól is. Volt olyan, aki hagyta akkorára nőni, hogy végül az orra meg az egyik szeme is ugrott.
2023. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A melanoma attetet okoz. Nem borrak, ez az egyik leggyilkosabb.
2023. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!