Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye, hogy hólyagh...

Mennyi az esélye, hogy hólyaghurut miatt vérmérgezésem lesz?

Figyelt kérdés
Hőemelkedésem van 3 hete. A vizeletem először ++++ volt, amire kaptam antibiotikumot. Ezt bevettem, de nem használt. Majd háziorvos felírt egy másik fajtát. Ezt 5 napig kellett szednem, de sajnos ez sem használt. Ezt követően elmentem urológushoz, aki LEVNIBIOTOT írt fel, elküldte a vizeletet baktérium tenyésztésre. Egy hét múlva megyek hozzá az eredményért, illetve kontrollra. A vizeletem már csak ++, a veseken ultrahanggal semmit nem látott. A felírt antibiotikumot a lehetséges mellékhatások miatt nem tervezem bevenni. Mennyi az esélye, hogy egy hét alatt vérmérgezésem vagy komolyabb problémám lesz a fertőzéstől?

2023. aug. 23. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz a levofloxacintól.
2023. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem olvastam túl jó dolgokat róla és összességében úgy gondolom, hogy hólyaghurut miatt nem éri meg ilyeneket kockáztatni.
2023. aug. 23. 16:47
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
15%
Semennyi, ettől vérmérgezésed nem lesz. Viszont a 3 egymás utáni AB-nek már semmi értelme, főleg az utolsónak, ha előbb szedetik be, mint az eredmény ahogy megvan, én inkább tőzegáfonyát szednék, esetleg Rowatinex-et.
2023. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3#

Nem múló bakteriális hólyaghurutra gyógyteát meg vesekő/vesehomok oldót?Okos tanács.


Kérdező:

Vérmérgezésed akkor lehet ha az antibiotikumot nem szeded be a szervezeted nem biztos hogy le tudja gyűrni a baktériumokat és minél tovább tart annál több az esély a felülfertőződésre,én is volt hogy 2 félét szedtem tüszős mandulagyuszira hogy megszűnjön,ez nem játék hogy nem veszed be,mert SZERINTED nem éri meg,az ilyen jellegű felülbírálgatásokból születnek aztán a problémák..

2023. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!