Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Frontin mellett kemény pánikro...

Frontin mellett kemény pánikroham lehetséges?

Figyelt kérdés
Szorongós típus vagyok nemrég felírták nekem 0.25-ös frontint napi 3x lehet beszedni. 4 óra alatt bevettem kettőt mert nem vette ki a szorongást. Ültem nyomkodtam a telefont és hirtelen fel kellett álljak mert éreztem, hogy valami nincs rendben. A pulzusom 160- ra ment fel hirtelen legalább vagy magassabra egy két extra ütést is éreztem. Frontin mellett ez lehetséges? Kb 3-4 percig tartott. Azt hittem szívinfarktus-om van. Volt már nem egyszer nekem ilyen de nyugtató mellett még nem. Mi ez a gyógyszer mert nekem ez nem hat vagy gyenge? 1-2 hete szedem.

2023. aug. 23. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Nekem semmit nem hat, uyganúgy szorongok mellette, max. álmosabban.
2023. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem hat, csak olyan régóta szedem, hogy megérezném az elhagyását. Tudod mi vált be? Pajzsmirigy miatt is ugrál a pulzusom+ pánikrohamok, írtak bétablokkolót, sokat segít. Ha együtt veszem be a frontinnal túlélhető a nap.
2023. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekem is írtak fel beta blokkolót még a frontin előtt mert folyamatosan 110 volt a pulzusom. Csak abba hagytam a szedését mert alapból 90/65 100/60 108/65 szokott lenni a vérnyomásom tehát alacsony és a béta blokkoló még lejjebb vitte. Ma például 91/58-at mértem meleg is van de iszok eleget. Szerintem megittam ma már 2.5 liter vizet. Én megmondom az őszintét, hogy ez a frontin arra jó hogy elaludj, gyenge legyél. Pánikroham nincs sűrűn de szorongásom az egész nap. Érzek egy kis szív bedobbanást és már azt hiszem infarktusom lesz. Meg a tüneteim is olyanok. EKG meg ultrahangot már csináltak nálam az EKG nal bejelölt valamit a kardiológus de rákérdeztem akkor az asszisztensre és azt mondta az semmi. Ultrahang teljesen negatív. Holter meg terheléses még lesz. Minden nap azzal küzdök az agyamban, hogy ma meghalok vagy nem. POKOL!!! És tök egyedül érzem magam mert másra ránézek tök jól van nem gondol ilyenekre milyen jó nekik. :) én meg már lassan azt érzem, hogy minden nap megküzdök az életemért...fárasztó...
2023. aug. 25. 19:21
 4/4 kokuszlevi válasza:
100%

Sose feledd! Nem vagy egyedül! Többen küzdünk hasonlókkal mint hinnéd, én állítom, hogy aki szorongós, pánikrohamra hajlamos, azok egy idő után hipohonderek is lesznek… Tapasztalat! Próbáld sűrűn elterelni a gondolataid, sportolni esetleg.


Csak mi magunk tudunk ezen változtatni, fejben dőlnek el a nagy dolgok! Kitartás ! Erős vagy!

2023. szept. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!