Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülgyulladás mikor múlik?

Fülgyulladás mikor múlik?

Figyelt kérdés
Multhét vasárnap strandon voltam, másnap be volt dugulva a fülem, aztán arra keltem 4:00-kor, hogy nagyon fáj, vettem be gyógyszert, reggel cseppentettem a fülembe növénnyel, egész nap orvosokhoz szaladgáltam, de mind nyaralt, vagy 2 órával hamarabb elment, másnap se volt szerencsém, és azután vizsgáltak csak meg. Azóta szedem a gyógyszereket amiket felírtak, de nem múlik, sőt, még talán jobban is fáj. Nem volt még ilyen betegséggel dolgom, mikorra várható, hogy elmúljon? Szerdán már dolgoznom kell, addigra elmúlhat?

2023. aug. 27. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot szedsz? Attól függ mennyire van begyulladva és fertőződve. Sajnos nem hamar gyógyuló, nem riogatásképp, de nekem hetekbe telt. És végül még másik gyógyszer is kellett mert visszatért
2023. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!