Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek felszúrják? Mi...

Szerintetek felszúrják? Mi lesz a következő lépés, ha középfül gyulladásom nem igazán múlik az antibióra?

Figyelt kérdés

Azt hittem meghalok úgy fájt 3-4 napig...se mozogni, se semmit nem tudtam, csak úgy kapkodtam a fájdalomcsillapítókat, mint egy drogos. :-(

Ma jár le az antibió, és még mindig lüktet, fáj, nem tudok lehajolni, se rendesen rágni...:-(

Az ügyeleten lepattintottak, hogy majd ha beszedtem minden antit, és visszadurran, akkor menjek..köszi...

Már előre rettegek a holnaptól...:-(


köszi



2015. márc. 7. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ne rettegj, hosszabb távon jobb a szúrás. Az orvos éles eszközzel ideális helyen ejt metszést, míg ha magától szakad a dobhártya, sokkal rosszabb lesz.

Jobbulást kívánok!

2015. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ideírom más ezzel szenvedők részére:

Nem szúrták fel, ma már nagyon ritkán csinálják a doki szerint.

Kaptam még egy dózis antibiót, és szteoridos orrspray-t.

A Nasivin orrcseppet 1het után abba kell hagyni, nem szabad tovább.


A nyomás, nem hallás, süketség, szédülés, elég erős. mindenhova sugarzó fájdalom normális, és állítólag ámeneti.

NAGYON FONTOS!! ORRTORNA: orrod befogod, es fújsz amennyire lehet, akkoris, ha fáj kicsit.

Ezzel levegőt préselünk arra a helyre, ahol a gyulladás van, így átszellőzik, meg kinyomja a garat felé a kóros váladékot.

Napi sokszor kell csinálni, nekem egyből látványosan javult, bár ijesztően recseg, pattog, és utána még inkább nem hallok.

A doki szerint 3hét min. mire helyrejön, tehát nyugi.

Minden ok, kivéve, ha erősödik a fqjdalom, láz.

2015. márc. 11. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!