Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez,rák?

Mi lehet ez,rák?

Figyelt kérdés

Észrevettem a hasam jobb oldalán a köldöktől kicsit lejjebb van egy nem fájó kemény területet.Ha hanyatt fekszek néha lehet is látni hogy kipúposodik,de olyan mintha "vándorolna" nem mindig látható.

Elmentem háziorvoshoz azt mondta ilyet még nem tapintott, menjek hasi ultrahangra.Ő szintén azt mondta ,hogy nem látott még ilyet egy 16x10x8cm-es valami van ott ,minden szervtől elkülönülve.Annyit tudott mondani hogy a beleknél van ,de az ultrahang nem tudja átvilágítani.

Vérvételen voltam ,nagyon picit alacsonyabb a vasam és magasabb a trigliceridem.Eddig nem volt gond a székletemmel ,de kb 4-5 napja minimális mennyiség van ,az is furcsa állagú.

Mindkét orvos azt mondta ,hogy nem valószínű hogy rosszindulatú daganat lenne ,mert ami ekkorára megnő az változtatna a vérképemen ,meg máshol is adna áttétet plusz a közérzetem is rosszabb lenne.Lehet ciszta,zsírdaganat,polip meg persze rák is.

Most pénteken megyek szövettanra megnézik mi ez.Biztos hogy érdemes engedni mintát venni belőle?

Szerintetek mi lehet ez?



2023. aug. 30. 16:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
17%

Nem, nem érdemes mintát venni belőle. Hagyd úgy, jólvan az.

(istenem mekkora kretén)

2023. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ja kihagytam 37/f
2023. aug. 30. 16:45
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Látatlanban nem lehet megmondani, de ha teljesen elkülönül, az ritkán rosszindulatú.
2023. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Meg szep, hogy erdemes.
2023. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy engedd, ez nem is kéréds. Derítsék ki, mi az, és kezeljék, ha kell.
2023. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
*kérdés
2023. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%

Akármi lehet. Még egy veled összeolvadt ikertestvér is. Nem viccelek. Menj csak el szövettanra!

Én is megyek tükrözésre 3 hét múlva. Nem akarok, de 40 éves vagyok egy 7 éves gyerekkel. Nem szabad a bajokat elhanyagolni!

2023. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%

Ha rák lenne, már nem élnél.


Lehet ciszta. Nyugodtan menj el minden vizsgálatra. És írd majd le kérlek, hogy mi van a leletben.

2023. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem éppen ilyenem volt, akkor kiderült, hogy sérv. Megműtötték egy-két napot voltam kórházban.

Tükörben vettem észre, hogy van ott valami kis eltérés. És még akkor volt feltűnő, de nem nagyon, amikor fekvésből fölemelkedtem, aközben jobban látszott valami kis dudorodásszerű.

Ez is lehet.

2023. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ma voltam biopszián, 4 nap múlva derül ki mi is ez.A doki szerint bármi lehet ,sajnos a rosszindulatú sincs kizárva :(
2023. szept. 1. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!