Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már hetek, lassan hónapok óta...

Már hetek, lassan hónapok óta ez van, mi okozza?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hete van az, hogy egy nap 4-5 ször is van székletem. Előtte napi 1 szer volt és az egyik napról a másikra meg ez lett. Volt, hogy pár napig normaflore-t ittam de az se segített. A széklet színe lehet enyhén világosabb is mint kéne, viszont nem hasmenés csak egy picit lágyabb.Próbáltam azt is, hogy egy egy fajta ételt nem ettem hátha allergia de nem hiszem, hogy az lenne. Esetleg kéne kivizsgálás? Vagy valaki tudja mi okozhatja ezt?

2023. szept. 4. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Elkaphattal valamit es nehezen all vissza a belflorad.

Normaflort minimum10 napig kell szedni de probalhatsz mast is (protexin)


hazidokihoz elmesz mondod 4 hetefosolorulnel egy szeklettenyesztesnek


ha allergia alakult ki etelre akkor nem eleg 1-2 hetig nem enned...kb 1 hónap mire egyerzelmu hatasa van pl. hagyd el a tejet. vagy barmit amiben laktóz van...felnott korban a többseg erzekeny ra es hadmenese lesz


amire figyelj ha ver is megjelenne benne akkor biztos doki


kabor tud nezni szekletvert is

2023. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyha intoleranciád van, NEM hagyhatod el az allergént a vizsgálatig, különben fals negatív eredményt kapsz.
2023. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!