Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás előtti gombócérzés a...

Hányás előtti gombócérzés a torokban?

Figyelt kérdés

Van az a hányás előtti érzés, ilyen gombóc ,v hasonlo, amikor erzed h mindjart hanysz,remelem tudjatok mire gondolok.

Ma 2korul ettem csípős chipset, elotti kakaós csigát Aztan delutan 3-4kozott ittam kavet, de annak a 90% tej volt (ezen kivul a mai nap ettem normalis kajat is)

Hajlamos vagyok gyomoregesre de nem veszes egyaltalan.


Ma 6korul elkezdett fajni eloszor a hasam, elmentem wcre hatha jobb lesz. Aztan elkezdett ra par percre eros hanyingerem lenni Es erezni azt a hanyas elotti erzest. Ez meg fel oran at tartott, azota picit jobb de meg hanyingerem van.


Ez lehet a mai chips-kave kombotol? Vagy inkabb valami virus fele?

Holnapra elmulik? Illetve tudtok ra valami jo módszert?

Kicsit hanyas fobiam van, Szoval remelem csak ettol volt:/.p



2023. szept. 5. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mi okozhatta, de a B6 tbl, a gyömbér, és a kóla (nem mind egyszerre!) jó hatással van a hányingerre, illetve a tuti, az a Daedalon tabletta. Ha pedig már hánytál, de nem akarsz többet, akkor a Daedalonetta kúp.
2023. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!