Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet daganat vagy valami más?

Lehet daganat vagy valami más?

Figyelt kérdés

Jobb térdem alatt a sipcsontom tetején 1 cm dudor keletkezett ami csont keménységű . Csak ís ha megütöm vagy erősen nyomom akkor fáj a teteje egy ponton.


Nem befolyásolja az életvitelemet , sport tevékenységeimet.


Lehet meg ütöttem , mert elég sokat sportolok.


De mégis ott van és aggaszt hogy mi lehet .



Valaki volt már hasonlóval?



2023. szept. 7. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer teljes erőből belegyalogoltam a sípcsontommal egy acél targoncába, és lett ott egy hasonló dudor, ami hónapok alatt sem múlt el, úgyhogy elmentem UH-ra. A csonthártya sérült és lett körülötte egy ilyen kinövés, semmit nem kellett vele csinálni, és további hónapok alatt szépen eltűnt. Figyelgesd néhány hétig, ha nem javul menj UH-ra, az a legbiztosabb. Ha elkezd nőni, fájni stb. akkor meg azonnal.
2023. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legelőször röntgen lesz, ki kell zárni a csontsérülést,utána lehet esetleg UH, de úgyis előbb orvoshoz kell. menni vele, majd ő megmondja mi legyen.
2023. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem fáj de tapintásra még is ott van . Keményebb dolog hozzá ér akkor érzékeny de csak a teteje egy ponton.


Vagy akkor érzem hogy fáj ott ha pl egy lábamat eröltetem például egylábas gugolás .


De csak ez a két dolog a tünet , kellene agódnom?

2023. szept. 7. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Előre miért kellene aggódni? Akármi lehet, orvoshoz kell menni vele és majd kiderül.
2023. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!