Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szurok fekete, nagyon fura...

Szurok fekete, nagyon fura szagú széklet mitől lehet? Lehetséges, hogy csak az étcsokoládé okozza?

Figyelt kérdés

1-2 napja nagyon fekete színű és nagyon fura szagú a székletem. Rögtön rákerestem a neten, hát nem igzán nyugodtam meg. Webbetegen és Házipatikán rögtön gyomorfekélyről és mindenféle rákról olvastam, hát 24 évesen nem igazán szeretném ezeket átélni.

Aztán eszembe jutott, hogy ettem 85%-os étcsokit az elmúlt napokban, tegnap este is. Az el tudja színezni ennyire? Ha el is tudja, a szokatlan szagra gondolom mégse ad magyarázatot.

Mindenesetre elmegyek orvoshoz egy székletvizsgálatra, de addig is örömmel olvasnám, ha valakinek van valami hasonló élménye, tapasztalata.



2023. szept. 7. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a csokitól büdös lenne. A rák nem túl valószínű ebben a korban. A vizsgálat nem árt.
2023. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit ettél, ha sokat akkor lehet. Szag az lehet sok mindentől, ételektől, baktériumoktól, gyulladástól, gyógyszerektől, esetleg széntablettától, stb. Mindenesetre orvosi vizit az nem árt, előre nem lehet tudni,akármi lehet.
2023. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csokitol van, el tudja szinezni
2023. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
patikában lehet kapni ilyen gyorstesztet széklethez hogy van e vér benne. Ěn ezzel kezdenék ha nincs más panaszom
2023. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!