Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van falásrohamom?

Miért van falásrohamom?

Figyelt kérdés
Régebben fogyókúráztam, diétát tartottam, nem ettem eleget és meg is lett az eredménye, minden héten egyszer vagy kétszer falásrohamom volt aminek nagyon nem bírtam ellen állni. Néhány hete azonban visszálltam a normális, egészséges étkezésre. Ha megkívánok valami édességet vagy valami hízlalóbb ételt, azt általában megadom magamnak így végképp nem értem mitől lehet falásrohamom. Reggelire mindig sokat eszem általában tojást vagy szendvicset is szoktam, ebédre ami itthon van, vacsorára is sokszor az ebédre készített ételt eszem csak kisebb adagban. Napközben ha nassolni támad kedvem eszem egy kis puffasztott rizst, gyümölcsöket, néha étcsokit vagy müzliszeletet szoktam. Esetleg tipp,hogy ez miért van?

2020. aug. 5. 00:30
 1/2 Lakatos_kútfúró válasza:
Mert ehees vagy
2020. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kérdésből a legkevésbé se derül ki, hogy mennyi az a falás.
2020. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!