Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segitseget szeretnek kerni! A...

Segitseget szeretnek kerni! A feher csoki is ugyan olyan karos mint a tejcsoki/etcsoki?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanasos vagyok, es eszrevettem hogy nalam ezt a csoki okozza. Sajnos nagyon nehezen tudok lemondani rola, ezert elgondolkoztam hogy talan fehercsokit ehetnek. (Mivel annak nincs kakaotartalma, nem is igazan mondhato csokinak) Kerlek segitsetek, mert neha tenyleg jol esne egy-egy kocka csoki, de a tej- es etcsokirol sajnos le kellett mondanom. :(

2018. febr. 13. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2018. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy tudom,hogy a fehércsokit szabad enni.nálam is ez a helyzet és a fehércsokitol semmi bajom nincs.de arra vigyázz,hogy nagyobb a cukor és kaloria tartalma egy kicsivel mint a normál csokinak.
2018. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dzozef válasza:
49%
A fehércsokinak sokkal nagyobb a cukortartalmú mivel sűrített fejet tartalmaz. Szerintem rosszabb lenne, mint a tejcsoki.
2018. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

A csoki egyáltalán nem káros... sőt...

Itt inkább az elfogyasztott mennyoséggel és minőséggel lesz a baj...

2018. febr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fehércsokiban egy gramm csoki sincs, zsóval... :D
2018. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a csoki (kakaó) okozza, hanem inkább a benne található tejtermék származékok.
2018. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tejtermekkel, es a cukorral nincs semmi bajom, attol nem pattogok ki!
2018. febr. 16. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi... mennyiség és minőség..
2018. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!