Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent az alacsony diaszto...

Mit jelent az alacsony diasztolès èrtèk?

Figyelt kérdés

Már hetek óta alacsony. Reggel pl 110/48/52-t mèrtem, most pár perce 115/50/56. Már szèdülök,fáradt vagyok..minden bajom van. Nem a megváltást várom tőletek,csak az èrdekel,hogy valaki járt e már így ès neki mit mondtak.

Voltam orvosnál,annyit mondott pihenjek,de ezt nem tudom kipihenni. Most magán orvost keresek èppen. Èvente járok kontrollra szívbetegségek miatt(ritmuszavar,èrszűkület, pitvai sövènyhiány stb.) Viszont ameddig találok,addig meghallgatnèk bármilyen tapasztalatot,mert eddig ilyen mèg nem volt.



2023. szept. 9. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan alacsony a vérnyomásom, reggel szoktam egy kávét inni, és ebéd után, az rendben tart, igaz, nekem nincs pitvari sövény hiányom, kardiológushoz menjél, és ne változtasd az orvosokat, az nem jó, mindegyik orvos ugyanazt tudja, és egyik sem tud csodaszert ajánlani.Azért nézzék meg, nem vagy-e cukros, ha leesik a cukor, attól is lehetsz rosszul, vagy ha pajzsmirigy-alulműködésed van.Ezt is egy vérvételből meg lehet állapítani.
2023. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:

Próbálj meg ebből kihámozni valamit:

[link]

2023. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Egyébként én megpróbálkoznék valami erősebb komplex (főleg ásványianyag) táplálékkiegészítővel. Nem holmi gyógyszertári vacakra gondolok!
2023. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!