Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy agyhártyagyulladáso...

Lehet hogy agyhártyagyulladásom van?

Figyelt kérdés

Már egy ideje megjelentek ilyen vörös pöttyök a lábamon, kezemen, melkasomon és a fejemen. Konkrétan olyanok mintha egy tűfilc nyom lenne. Szüleim szerint nem kéne ez miatt aggódni, de azóta mást is tapasztaltam a héten.

Már egy hete nagyob fáj a nyakam, alig bírom megtartani, az orrom nem folyik, megis olyan nehéznek érzem az egész arcüregem és a fejem is szokott furán fájni, néha csak azt érzem mintha nyomodna.

Egy picit hajlamos vagyok ilyenkor tulreagálni és a legrosszabb betegségre gondolni de szerintetek mi lehet a bajom?



2023. szept. 11. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Agyhártyagyulladással nem itt gyakoriznál.
2023. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Elmész a gégészetre meg a bőrgyógyászatra beutaló nélkül, bár első körben a háziorvos is megfelel. Nem a gyakorira, és nem a konyhádba az anyádhoz. Hogy képzeled, hogy mi itt fogunk hozzáértés nélkül és látatlanban diagnosztizálni?! De annyit látatlanban mondok, hogy nem "a legrosszabb" betegséged van, maximum arcüreggyulladásod. A pöttyök mondjuk érdekesek, azok valami kiütéses gyerekbetegségre utalnak. Lázad nincs?
2023. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha azod lenne nem itt irogatnál. Láttam ilyen betegséggel embert, komunikálni sem lehetett vele
2023. szept. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tupotty beverzes. Nekem huszevesen oriasi ijedseget okozott, mai napig nem tudom, mi volt. Anno nagyrutint csinaltattam, es a majfunkciomban a GOT magas volt. Azt se tudom, miert. Fogszabalyzom lett, hirtelen iszonyu vekonyra fogytam es a kulonbozo femek a szamban biztos nem volt jo.

Hematologiai problema jele is lehet, ettol feltem. Nekem vegul nem az volt, otven vagyok, rendben vagyok.

De orvoshoz menj. Nincs-e gyulladasod?

Ez nem borgyogyaszati problema, beverzesek ezek.

2023. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Anno orvos nem tudta, nem vett komolyan. A beverzesek lassan akkor szivodtak fel, mikor jobban ettem es tomtem magam vitamin, nyomelemekkel. En leukemiahoz hasonlo betegsegtol tartottam. Naprol napra tobb beverzesem lett, vonult egy alakzatban, ugy ertem, egyre csunyabb lett. Es a haziorvos vicceskedett csak.

Laborvizsgalat es gegeszet az biztos legyen.

2023. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!