Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás, kaját, víz is. Miket...

Hányás, kaját, víz is. Miket tegyek, hogy legalább a víz maradjon meg, hogy ne száradjak ki?

Figyelt kérdés
estefelé kezdtem hánytam még először a vacsorát. Azóta kb óránként állandóan mosdó hányás, vizet iszok és jön ki hamarosan. próbálok aludni is. Hiába iszok egyszerűen nem marad meg a víz bennem. Számon érzem, száradok ki. Bármit eszek iszok a gyomrom fáj ameddig utat nem talál magának el tőlem.

2023. szept. 13. 12:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne kovezzetek meg! Coca Cola! Csak a Coca es a rendes tehat cukros. Mielott beindul a cunami: Izraelben tanultam , nem a strandon. Mukodik. Erdenes kiprovalnod. Amugy: orvos! Megnezik, vizsalat, kiderul az ok.....stb.
2023. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A sürgire menj, ott adnak vizet intravénásan, ha rendesek, repetázni is lehet. Egyébként a sürgi tök jó hely, én csomószor voltam, mondjuk én pia+xanax miatt. Csomó érdekeset lát, hall ott az ember.
febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!