Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfázás miatt nagyon "nyom"...

Megfázás miatt nagyon "nyom" az orrom és környéke mikor fekszek, hogyan tudnék aludni?

Figyelt kérdés
Nyilván az egész tele van takonnyal, és az okozza ezt a feszítő érzést. Viszont annyira kellemetlen, hogy így szerintem nem fogok tudni kellőképpen ellazulni. Próbáltam gőzölni, de nem lett tőle jobb, folyamatosan fújom az orromat, orrcseppem nincs. Az ülve alváson kívül lehet ilyenkor bármit csinálni, vagy így jártam?

2023. szept. 19. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Probald ki hogy egy oraig nem fujod az orrodat es csak utana egyszer. Attol ha tul sokat fujod, belul megduzzad es ingerel hogy meg tobbet fujd.

Utana remelhetoleg kitisztul. Ha nem es nincs orrsprayd akkor probalkozhatsz furdovizbe egyik orrot befogni es masikon erosen kifujni. Ugysnez a masik oldallal


Ha ez se megy, marad az ulve/megemelt fejjel alvás

2023. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!