Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Adna valaki tanácsot vagy...

Adna valaki tanácsot vagy legalább megnyugtatna? :c

Figyelt kérdés

Nyomást éreztem a mellkasomnál, gyomorszájnál meg gombócot a torokban, kicsit nehezebb légzés, slejm, és a doki megállapította a nyelőcsőgyulladást. Kaptam rá szirupot meg antibiotikumot, tegnap rendesen beszedtem mindent ahogy felírta. Elkezdett este fájni a hasam és vécére mentem és lágyabban jött ki belőlem ami bent volt... Elvileg szirup mellékhatása lehet.

Törlésnél éreztem (nem csak ilyen pici izé hanem jobban) mintha kint lenne a végbelem és bepánikoltam mert ilyen kemény izé és nem lehet visszanyomni de nagyon félek dokihoz menni meg nem tudom hova és kínos is. Nem akarom hogy felvágja és életem végéig bajom legyen vele hogy nem jól záródik utána vagy valami. A Dél-Pestiben mennyire megbízhatóak? Oda tartozom😶

Valamint folytassam a szirup szedését attól? Köhögés csillapító de nem köhögök max slejmet nagyon ritkán, inkább csak érzem hogy ott van.

Dokim nem lehet elérni hétvégén mielőtt valaki írná.



2023. szept. 23. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet aranyered, vagy ez is egy mellékhatás. Nyugodj meg! Várj hétfőig, lehet addigra helyrejössz!
2023. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyelocsogyulladas is kialakult valamiert, en tunetek alpjan refluxra vagy gyomorhurutra gondolnek. Elkukdtek gasztroenterologiara gyomortukrozesre? Csak az aranyered jott ki amugy, az majd visszamegy idovel, kend be ra valo kremmel.
2023. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ennyire kilóg meg ilyen kemény izé? 😭 Gondoltam hogy bemegyek ügyeletre de vagy kiröhögnének vagy elküldenek kórházba ahol felvágják hogy letudják
2023. szept. 23. 10:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam refluxra (bár csak 18 vagyok..) de nem küldtek sehova tovább, érdemes lenne?
2023. szept. 23. 10:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem pár hónapja is az volt akkor hetek alatt ment vissza de nem ennyire volt kint
2023. szept. 23. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Patikaba kerj ra kremet az visszahuzza.
2023. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb krém?
2023. szept. 23. 11:08
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Csókoltatom a dokit, aki antibiotikumot ír fel a refluxra. Az szépen hazavágja a bélflórát, és máris több kárt csinált, mint hasznot.
2023. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!