Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téged is megnyugtat a vásárlás...

Ana73 kérdése:

Téged is megnyugtat a vásárlás? A csoki helyett szerintem sokkal jobb örömforrás a vásárlás. Legalább nem hízik tőle az ember! Nem kell hogy nagy dolog legyen, elég valami pici is és jobb kedvem lesz.

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

...de eszkalálódik. Szóval hamarosan igen költséges lesz ez az örömforrás. Ha nem tartod kordában, átveszi a hatalmat fölötted.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is szívesen vidítanám fel magam, ha nincs jó kedvem, de ahhoz vastagabb pénztárca kéne! Egyébként az az igazi, ha vásárlás után beülsz egy cukiba! A kettő együtt tuti tarol!
2010. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szia, hát ez nekem pont aktuális, nem volt valami jó napom,ezért elugrottam vásárolni, és mindjárt optimistábban látom a világot.:)
2010. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha lenne pénzem, lehet felviditana :D

egyébként utálok vásárolni.

csoki <3

2010. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem felidegesít a vásárlás :D

Éljen a csoki.

2010. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem idegesít a vásárlás, és a csokitól sem leszek boldog. Viszont alapból nem vagyok mélabúra hajlamos.
2010. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát én a csokitól sem leszek boldog, csak szeretem és finom. A vásárlástól meg megfájdul a lábam, és őszintén? Nem vagyok a "fogyasztói társadalom" agymosott bábja, hogy a vásárlás örömforrás legyen számomra. Akkor megyek vásárolni, ha valamiből új kell, mert amúgy ruhákat varrni szeretek. Na meg kaját venni.

Egyáltalán nem nyugtat meg a vásárlás, fárasztó és nyomasztó.

Ami megnyugtat engem, az a festés és a rajzolás, na meg ha kikapok egy ötös zéhát... 22/L

2010. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és a csokitól sem hízom, mert nem vagyok hízékony :)
2010. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én pasi létemre szeretek vásárolni, haverokkal megyek legtöbbször. de van hogy, egyedül nézegetem a cuccokat :D
2010. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem a nézelődés nyugtat le, ha meg vesznek valamit nekem, felpörgök. :D

11/L

2010. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!