Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol vannak azok az emberek,...

Hol vannak azok az emberek, akik a nem a saját megnyugtatásukra keresnek kibúvókat-kifogásokat, hanem intézkednek, vagy legalább tekintettel vannak másokra?

Figyelt kérdés

Most hiába adok 25millió940 ezer bizonyítékot arra, hogy nekem van igazam és rosszindulatból, anyagi megkülönböztetésből, nem tetszésből, frusztrációból utasítottak el. Vagy csak el sem utasítottak, de már "hatodik érzékből" kerülték a kontaktot első pillantást követően, mert azt gondolják próbálkozni szeretnék és teli van náluk a padlás az olyan férfiakkal, akik bepróbálkoznak náluk.. Majd ők választanak, ha akarnak, hiszen megtehetik! Gratulálok. Nem őket válasszák, majd ők választanak. Persze, nekik nem számít, ha feszültség lenne ezért az emberiségben, ugyanis a fordítva ezt a férfiak nem biztos, hogy megtehetik.Nem is teheti a legtöbb. De hát mint tudjuk, aki válogathat és kelletős, az kihasználja ezt. Na de!

Ha végre megértik az igazamat és már nem tud kifogásolni egy vagy több jó testi adottságú nő, mert ugyebár mindent nem lehet megmagyarázni saját kontóra fordítani! Akkor miért nem tesz egy emberséges lépést a másik felé?

Azt mondják: Miért pont én? Mit tehetek én erről? Miért tegyem előtted én szét a lábam? Most azért mert neked problémád van és hiányod?

Emberek! álljunk meg. Most gondolkozzunk el egy kicsit. Ennyire beteg, romlott világban élünk? Sokszor úgy mondanak ki szavakat, hogy észre sem veszik, ha vele megbántanak másokat. De ez a legkisebb gond. Saját magukat is minősítik, mert nem életszerű az, hogy megoldatlanná hagynak dolgokat, szimpla önfrusztrációból. Mert ami az én problémám, az elsőként nem az övék, csupán megoldhatják azt!

Persze, hogy Julcsinak nem kell kötelezően velem lennie. És más férfival sem. De, ha mindenki ujjal mutogatni egymásra és mindenki azt mondaná, hogy miért én legyek veled, nehogy már széttegyem előtted lábam!!! Akkor senki nem rakná szét soha ? Hát mivel különb egyik jó nő, mint a másik? Körvonalazhatjuk, de most nagyképűség nélkül, őszintén! Különb az egyik vagy a másik? Ha az egyik nem teszi, akkor a másiknak sem kell? Egymás irányába kell falazni feltétlenül? Logikus, ha egyik nő sem fekszik le, akkor nincs szex. Ez egyértelmű. Valakinek lépni kell, hogy valami történjen. Logikus. Hol vannak a normális emberek? Ilyenkor hol vannak? Ennyi az egész.


Nagyon-nagyon komoly probléma, hogy a férfiak és nők helyzete nem egy forma manapság. Egy jó nő bemegy a kocsmába, akad rá húsz jelentkező, frusztrációból miniszoknyába lép be, esetleg még félreérthetően is viselkedik. De még hívja a bikáit, ha alányúlnak, még neki áll feljebb, ha bepróbálkoznának nála és a visszautasítást követően kellemetlensége adódik.

Nem kell a nőnek házzal, kocsival rendelkeznie, se 620 diplomával meg 8 nyelvvizsgával. Jól néz ki, kicsípte magát és úgy néznek rá mint , akit fel akarnak falni. csak a kinézete miatt! Nem kell könyörögnie a szexért, abban biztosak lehettek.

Kérdezem én! Nekünk/Nekem mikor áll szemtől-szembe egy jó nő a kocsmában, aki felakarna falni a szemével, esetleg mikor kezd el tüzetesen nézni a kocsmába? Mikor lép elém és próbál be nőiességhez tartozó mozdulatokkal? Én is jól nézek ki férfiként. Ő sem mutatott fel semmit, mégsem kellett füle botját sem mozdítania, hogy rákapjanak.


Na látjátok erről van szó! Az egyik csak elvár, mert felkapott és megteheti, a másik meg küzdjön egy életet, hogy megteremtsen dolgokat, meg járjon gyúrni, amire lehet, hogy ideje sincsen, azt majd talán lesz valami. Ez bizony minden, csak nem egyenlő szabad demokrácia. Ez egy anyagi és társadalmi megkülönböztetésen alapuló rohanó világ, amiben élünk. Itt csak annak igazán jó, akinek van mit a tejbe aprítania.


2017. máj. 31. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a moderátorok nem olvassák el a 3 mondatnál hosszabb kérdéseket. Több tíz provokatív szöveget nyomtál be az elmúlt 2 napban, de szarnak az egészre.
2017. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon torzan látod a világot. A nemek különbözőek, a szerepeik különböznek; ehhez alkalmazkodik a világ.

Hosszú esszék helyett szerintem keress szaksegítséget, majd egy olyan kört, ahol normális nőkkel (azaz nem "bombanőkkel, akik beillegetik magukat a kocsmába") tudsz ismerkedni, és akkor végképp megváltozik a véleményed.


Az utolsó előtti mondatodban sok igazság van, de annyit hozzátennék: sok-sok alternatív világ létezik egymás mellett, és akár hiszed, akár nem, az ellenkező neműek között is léteznek olyanok, akik hánynak az egésztől, és soha nem választanának maguknak anyagiak alapján párt.


Ezt megint akkor fogod felismerni, ha kevésbé ideológiai, hanem inkább gyakorlati síkon mozogsz a témában.

2017. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzem eléggé ki vagy akadva. Sajnos, vagy nem sajnos, de így működik a világunk. Amióta megszűnt a nyugati világban a szülők általi összeházasítás anyagi érdekekből, azóta magunkra vagyunk utalva, és igen, versenyhelyzet alakul ki a nőkkel kapcsolatban is. Valamilyen szinten ez ösztönösen belénk lehet kódolva, és társadalmilag is azt ismerjük el, aki többet tud szerezni magának, akár anyagi javakból, akár a másik nemmel való kapcsolatból. Ez így a mostani felgyorsult világra hatványozottan tűnik igaznak, most már a mennyiség előrébb is van a minőségnek. Furán néznek arra aki pl 8 éve ugyanazzal a partnerrel van együtt, a normális ha 2-3 évente cserélünk. De ne gondolod, hogy a nőknek sokkal könnyebb. Nekik meg baromi nehéz kiválogatni sok nyálcsorgató baromból a normálisabbakat. És baromi frusztráló lehet, ha állandóan csalódásokba ütköznek. Ez csak az egyik tényező. Valójában egyre nehezebb az egész, mindkét nemnek. A tudattalan tömeg, az idiotizmus korszakát éljük, és így még nehezebbé válik a párkeresés, a normálisabb emberek kevésbé hallatják a hangukat, őket a legnehezebb észrevenni.
2017. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es: Nem jól gondolkozol, ez gyakorlati sík , amit én írok.

Ez nem pesszimizmus, hanem a való élet. Amiről te beszélsz, az optimizmus. A remény hal meg utoljára kategória.

Az pedig nincs taglalva, hogy hol lehet ismerkedni. Mindenhol lehet, csak normális emberek kellenek hozzá. A kocsma csak egy példa volt. A jó testi adottságú nők se a kocsmában, se az utcán, se a diszkóban, se intézményben nem változnak és mutatnak magukról kedvező képet mások felé. Nem a helyszín formálja az embert. Inkább az ember önmagát és magát a helyszínt! Ezek a nők, mindenhol egyformán, beképzelten, ember ellenesen és önző módon viselkednek!


1:-es: Kötelezett téged valaki, hogy ide írjál? A 3 mondatnál hosszabb szövegek nem ütköznek az oldal szabályaiba. Ebben semmi provokatív nincsen, próbáld a jó oldalát nézni a dolgoknak.

2017. máj. 31. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom,hogy a férfiaknak laza erkölcsük van.

Ez a válasz. Persze, hogy minden mozgó nőt megdugna, csak mert jól néz ki. Bennünk van a fajfenntartási ösztön, mondhatjuk, hogy nekünk van mire fogni az egészet.

Viszont ha azt mondja egy csaj, hogy az összes jó pasival dugna, akkor mit mondanánk rá? Hogy ri.banc. Ők mire fognák? De szerencsére kevés ilyen nő van és ez így is van jól. Sokan szeretjük a visszafogott nőket, ezt pedig nem azt jelenti,hogy prűd vagy nem szereti a szexet.

Én mellesleg nem értek egyet a "minden nőt megdugni akaró" férfiakkal, és nyilván vannak kivételek is.

2017. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1#

Nem csak az elmúlt két napban. Ez a szerencsétlen hülye már egy éve ezt a rinyát nyomja itt. Általában kétnaponta letiltják, akkor nyugtunk van tőle egy ideig, de aztán újra kezdi. Az a szerencse, hogy a hónapból csak két hetet van itt, mert a másik két hétben nappalos műszakban van a gyárban és mire hazaér, már késő van irogatni.

2017. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem jól gondolkozol, ez gyakorlati sík , amit én írok."


Ez a pofázás, a gyakorlati sík az ismerkedés. És ha nem jött össze, akkor a következő.


"Amiről te beszélsz, az optimizmus. A remény hal meg utoljára kategória."


Annyit tudok, hogy "optimistán" hozzáállva hamar lett csajom, "pesszimistán" pedig évtizedekig irogathattam volna az ehhez hasonló kérdéseket.


"Ezek a nők, mindenhol egyformán, beképzelten, ember ellenesen és önző módon viselkednek!"


Azok a nők lehet, szerencsére nem csak olyanok vannak, és a szépség nem jár kéz a kézben az ilyen mentalitással. Ezt kellene megértened, mert ez a kulcs. Te egy réteget látsz, vagy vélsz látni, és azt azonosítod a női nemmel.

2017. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már megint itt vagy, bombanő? :D :D :D
2017. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7-es: Tiszteletben tartom a véleményedet. De ez a következő próbálkozás nem életszerű! Hidd el, hogy egy bizonyos ponton érdemes megállni. Bizonyos nők többnek érzik magukat másoknál. Hidd el van okom ezt gondolni. A nálam fiatalabb is megtette ezt, mivel nem szeret hiányos ember volt, hanem egy jó testi adottságú, beképzelt nő. Az ilyenekkel csak a gond van és senkinek nincs biztosítéka arra, hogy megtalálja a párját. Márpedig ezek a jó nők, sok dicséretet kapnak a környezetüktől, ami beképzeltté változtatja őket. Közülük még nem találkoztam kivétellel!

És ha megint ez történne, akkor valószínűleg ezt leírnám, igazából nekünk férfiaknak össze kéne tartanunk és ezt éreztetnünk. Akkor később ez megváltozhatna. megkérlek, azért mert te találtál valakit, akit nem mutatsz fel, attól még nehogy azt hiszed, hogy nincs teli romlott nővel a világ. Kicsit próbálj tekintettel lenni a másikra.

2017. máj. 31. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!