Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet így vért vetetni?

Lehet így vért vetetni?

Figyelt kérdés
Szeptember 7.-én voltam laborban ahol igazából nem nagy vérvétel volt,az alap dolgokat nézték+ tsh-t. Most viszont holnap mennék trombózis panel vizsgálatra,és azt szeretném tudni hogy picivel kevesebb mint 3 hét,szabad újra vért vetetni ilyen kevés idő elteltével?

2023. szept. 25. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szabad, semmi jelentősége.
2023. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Persze
2023. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Van, akitől minden nap vesznek.
2023. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabad. Nalam azelején nem volt biztos, hogy van e terhesség vagy nincs, ezért 2 nap különbséggel küldött az orvos vérvételre, hogy emelkedett e a hormon szintje.
2023. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Láttad, hogy mennyit vesznek le? Egy kis sérülésnél többet veszitesz, mégsem lesz semmi bajod!!!!
2023. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Utolsó,nemtudom biztosan talán 3 üvegcsével,csak a trombózis panelből nemtudom hogy mire kell számítani,mert utána picit szédelegni szoktam amíg nem kapok be egy csokit(vérvétel után) de az is azóta van,hogy egyszer az ápoló srác nemfogta a tűt és kicsúszott és tiszta vér lett minden,ezért a másik kezemből vett egyből..kis fóbiám van azóta.

2023. szept. 25. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre az a megoldás, hogy sok vizet iszol előtte.
2023. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!