Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Annyira felek, mi lehet ez?

Annyira felek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mielott valaki leszedi a fejem, kertem idopontot orvoshoz, de csak jovohetre kaptam. Volt mar vegbel repedesem, aranyerem is. Mindketto kezelve lett ennek kb 5 eve. Az elmult hetekben szuk 1 honapban etrendet kellett valtanom (nincs gluten es tej) es azota teljesen megvaltozott a szekletem es a szekleturitesem. Mindennap megyek wc-re tovabbra is, de sosem tudom teljesen kiuriteni. Nagyon erolkodnom kell. Nincs ver, legalabbis nem vettem eszre. De annyira erolkodve kell kinyomnom, hogy volt hogy a szemem alatt beverzett. Tovabba a szeklet veget sosem tudom teljesen kinyomni, mintha megakadna, csak nagy erolkodes aran. Szerintetek ez vegbelrak?
2023. szept. 27. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
EZ nagy valószínüséggel NEM végbélrák, hanem rosthiányos étrend.
2023. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
50%
Lány vagy?
2023. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nok egeszsege kategoriaban irtam ki, tehat igen , lany
2023. szept. 27. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!