Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erről a "cégről" mennyit...

Erről a "cégről" mennyit hallottatok, mit tudtok róla? Voltatok már ezzel kapcsolatban, kereskedelmi értelemben?

Figyelt kérdés

"Aim Global Pharmaceuticals" a cég neve (legalábbis ezen a néven irkál a felhasználó), nem feltétlenül a világos oldalon tanyáznak, nem tudom, hogy átverések, csalások-e amikkel kereskednek (elvben gyógyszerek), vagy ez egy létező dolog, ami bár nem teljesen szabályos, ami miatt el is kérik az árát, de ettől függetlenül tisztességes? Belefutottam egy ilyen hirdetésbe, beszédbe elegyedtem a feladójával, törtmagyar stílusban írt, utána váltottunk angolra, azóta nagyon szépen ír, barátságosabb, mint a legtöbb ember akit ismerek. De pont ezért aggasztó is, hogy nem-e valami csalás, átverés, esetleg még rosszabb van a háttérben. Persze sehogy nem szabályos a dolog, tízszeres áron tüntetnek fel mindent és semmilyen elérhető weboldal vagy bejegyzés sem található róla sehol, ami aggasztó.


Volt már valaki kapcsolatban velük, vásárolt esetleg ilyen néven futó embertől, cégtől? Privátban írjatok főleg, kerülve a feltűnést.



#átverés #gyógyszertár #csalás #rosszabb esetben drogok #aggasztó, de nagyon #bár annyira nem, mert nemsokára belehalok a betegségeimbe
2022. jan. 23. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sok ész rájönni, hogy átverés...
2022. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen csalás
2022. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs hivatalos weboldala, kamu.
2022. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meh, megszokhattam volna, hogyha valaki rendes az biztosan svindler, főleg ha még segítőkésznek is próbál látszani.
2022. jan. 23. 14:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Így próbált behálózni . illegális is lehet, az átverésen kívül.
2022. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5/5


Ez utóbbit sejtettem, mert alapból így indított, nem is örültem volna ennek, csak így még mindig marad a problémám, amivel nem tudom mit kezdjek. Alapból igyekszem mindig a világos oldalon járni... nem is tudom hová tettem az eszem, csábító volt a lehetőség, hogy megkerüljem az emberi tényezőt a probléma megoldásában. De nem tehetem meg, és szerencsére megint időben kapcsoltam és megmaradt a becsületem, bár most újabb gondolat ami bánthat, hogy egyáltalán belementem volna. Nem vagyok jó ember. Várom a nyár elejét, amikor véget ér minden, akkor fogok belehalni a fizikai betegségeimbe, ami annyira negatív gondolat, hogy nem tudok tőle aludni, tenni ellene szintén nem. Az öt percre lévő boltig alig tudok elvánszorogni (és ez most nem barokkos túlzás, konkrétan a kettő között le kell ülnöm pihenni, a szívem pedig úgy ver, hogy fel fog robbanni, ebben szinte biztos vagyok, már tavaly is voltak erre jelek. Nem élek túl még egy nyarat. Állandó félelemmel jár ez.

2022. jan. 23. 15:20
 7/11 anonim ***** válasza:

MLM-es parasztvakítás..


[link]

2022. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7/7


Kezdem összerakni a dolgot, ez a fazon altatónak nevezi amit adna, de valószínű a dobozba ez a szar kerülne, ami semmire se jó. Alapból gyanús, hogy bitcoin, western union lenne a fizetési mód és egy bizonyos márkának nevezi (ami ismertebb), de gondolom akkor ezt a szemetet adja helyette átszámítva 50 ezer Forintért, max szerez olyan dobozt vagy alapból üvegben küld el mindent.


Pazarlásnak érzek minden napot, amikor az alvás hiánya miatt csak kínlódom. Túl kevés időm van már. Ez a maradék 2,5 hónap nagyon gyorsan eltelik. Sok dolgot kell még elintéznem addig, mindezt úgy, hogy alig tudok menni, még kialudt állapotban sem. Félek a naptól amikor már nem fogom tudni elhagyni a lakásom, mert az ajtóig se tudok elmenni. Addig még takarítani kellene, elrendezni a jogi dolgokat, rendet csinálni, felbecsülni az értékeimet, odaajándékozni azoknak akik még számítanak (csak ezt is hogyan anélkül, hogy sejtsék, hogy nemsokára végem van? Gyanús lenne, ha számomra fontos dolgokat odaadnék én, akiről tudják, hogy kissé önző vagyok)


Pereg az idő. A mai napnak is fele már elment és az is az alvással való kínlódással ami ma úgy jött ki, hogy hajnali fél hat és dél között történt 2 megszakítással, de előbb nem tudtam elaludni. A Frontin meg nem ér semmit, soha nem is ért.

2022. jan. 23. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:

De miert mesz bele ilyenekbe?

Altato kell? Ha lusta vagy megkeresni az okat, hogy miert van erre szukseged, irass haziorvossal masikat.

Ha pedig hajlando vagy magadra szanni egy kis idot, akkor kezdj el sportolni, egeszsegesen taplalkozni es pszichologushoz jarni. En az utobbit ajanlom, surgosen segitsegre van szukseged, de ha te nem akarsz segiteni magadon meg annyira se, hogy legalabb a haziorvosodat felhivd, akkor senki nem fog tudni veled kezdeni semmit.

2022. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A frontinos kérdést is te írtad ki, kérdező?
2022. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!